Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam amnioszkópian 40+4...

Ma voltam amnioszkópian 40+4 hetes vagyok és 2111 méhszáj meddig lehet így még bent a pocak lakó?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretném,hogy meg legyen de nem szeretném azt sem,hogy meg indítsák a szülést mert azt mondják az jobban fáj.Ez igaz?
2013. szept. 21. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Az, hogy ennyi az értéked, sajna nem jelent semmit. Van aki a 27.héttől van 2111en!

De elég valószínű, hogy persze nálad más. De még maradhat 1 hétig is simán! (De kívánom, hogy ne és ma meg legyen;) )


Anyum indítással szült engem. Neki nem volt rossz élménye. Pont ma beszéltünk róla! Könnyebb volt így a szülése, mint öcsémmel akivel természetesen indult meg neki:/)


39+2 hkm könnyű szülést!:-)

2013. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!