Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+2hetesen, mi ez a nyomás...

36+2hetesen, mi ez a nyomás érzés a hüvelyben? Olyan mintha ki akarna szakadni a hüvelyem. Ahhoz tudnám még hasonlítani, mint amikor menstruációkor tele a tampon és ki akar csúszni.

Figyelt kérdés
És olyan mintha meg lenne duzzadva a hüvelyem.Egész nap így nyom,feszít.A szemérem csontom és a csípő csontom is nagyon fáj.Egész nap ez van,egy kicsit sem múlik el.A hasam is lejjebb ment,fáj is a pocakom teteje.
2013. szept. 21. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem ezt a nyomást lent,mikor megfordult a babám....de nekem nem volt ennyire vészes,mint ahogy itt leírod.Ha nagyon aggaszt,kérdezd meg az orvosod.
2013. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg méhsüllyedésed van. A méhedet érezheted.
2013. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már fejjel lefelé van a baba,és be van ékelődve a feje.Méhsüllyedés?Ez normális dolog lenne a terhesség végén?
2013. szept. 22. 08:30
 4/4 B.H.Orsi válasza:
Kérdező! Mi történt a kérdés után? Én is hasonlót érzek, de még csak 24 hetesek vagyunk. :-(
2015. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!