Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hónapja lejárt libamájpást...

Pár hónapja lejárt libamájpástétom konzerv csinálhat bajt?

Figyelt kérdés

Nem vettem észre, hogy lejárt és a szaga színe sem volt fura, csak amikor rutinszerűen megnéztem a dátumot, akkor láttam, hogy februárban lejárt. Mindig megnézem a dátumokat, persze csak most nem, annyira kívántam, meg éhes voltam. Bevettem két széntablettát, hátha megfog valamit belőle, meg sokat iszom ásványvizet, meg iszom a málnalevél teámat is, ami elvileg méregtelenít is.

Várom megnyugtató válaszotokat, eddig nincs bajom, remélem nem is lesz semmi, végül is lezárt konzerv volt.........ezzel nyugtatom magam!

38 hetes kismama


2008. júl. 3. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy terhes vagy már, nem hinném hogy gond lenne, esetleg te kapsz hasmenést, de a belsőségekből készült dolgokkal amúgy is vigyázni kell. Ha esetleg rosszul lennél menj orvoshoz. Széntabi ne vegyél be többet, mert inkább jobb ha előb kiürül és ha közeleg a szülés meggátolja a spontán ürítésedet..Nem kell szerintem egyébként aggódni, mert a hosszú lejáratú konzerveket úgy szavidőzik, hogy pár hónapig még simán fogyasztható.Ha két napig nem jelentkezik semmi akkor már rendben leszel.
2008. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ, széntablettát csak azért vettem be, mert az nemcsak hasfogó, hanem megfogja a toxinokat is, tehát méregtelenít is. gondoltam nem árthat, de többet nem veszek be belőle! Más is azzal nyugtatott, hogy a konzerveknél nem olyan vészes a dolog, mintha romlott húst ettem volna vagy ilyesmi, na mindegy, ezentúl banagyon megnézek mindent, holnap meg lesz néhány keresetlen szavam a boltoshoz!
2008. júl. 3. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

éna múltkor jártam így, hogy nem vettem észre hogy lejárt a mackósajt és megettem, semmi bajom sem lett tőle!ugyhogy nyugi!Méregtelenítés az jó ötlet!18 hetes kismami

2008. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már fél nap telt el, semmi bajom, hála, szerintem nem is lesz...................azért fő a biztonság, dátumokat nézni kell!
2008. júl. 4. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!