Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jovore babat szeretnenk,...

Jovore babat szeretnenk, mijen vitaminokat szedjek elotte? Mit egyek v ne egyek? Felek a hajhullastol es a fogproblemaktol is. Biciklizhetek terhesen (versenybringam van)? Irjatook

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

A legjobb komplex vitamin az ELEVIT.Minden benne van, amire a terhesség alatt szükség van.


Ne bicajozz, mert ha elesel /főleg az elején/ elveszítheted a babát. Döntsd el, miről tudsz és akarsz lemondani, ha tényleg babát szeretnél. Inkább sétálgass, kirándulj!

2009. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elevit valóban a legjobb. Esetleg érdemes elmenni a háziorvoshoz, kérni egy beutalót teljes vérképre, így kiderül nem vagy-e pl vashiányos, nincs-e vlm apró, de aggasztó bajod, ami később hátrányt jelenthet.

Valamilyen természetes kálciumkészítmény, Omega-3 kapszula jó kiegészítés lehet.

És nyugodtan bringázz, amíg csak jól esik /ez kb a 25. héten lesz, mármint az amíg csak jól esik/. Ugyan miért esne el?? Ennyi erővel ki se mozduljon a házból, mert ráesik a fejére egy cserép...:-S

2009. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Béres Gravidát szedtem, azt mondják az azért jobb mert van benne jód, na és mert magyar termék.

a hajhullás a szoptatás alatt jelentkezhet, a fogak pedig szerintem nagyrészt adottság kérdése. Természetesen amegfelelő ápoláson kívül nem sokat tehetsz értük sajnos.

2009. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pár éve Maternát szedtem. De most a Béres gravida tűnik a legjobbnak.

Élj és étkezz egészségesen, és amint teherbe esel, már ne biciklizz.


/A milyen pedig LY-vel van.../

2009. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Elevitel kezdtem, aztán cseréltem az FLP-s készítményekre, jobb a hatóanyag tartalmuk. Nekem ezt javasolta a doki:

A gyermekvállalás mind a 4 fázisában opcionálisan használhatók (felkészülés, várandósság, szülés, gyermekágy):

- Aloe berry nectar (kismedencei szervekre)

- nature min (ásványianyag tabletta, fogak, csontok)

- a-beta-care (haj, köröm, szem, bőr)

- Kids vitamin (multivitamin)

- Absorbent-C (c vitamin)

- blossom tea (méregtelenítés)

- B12+folsav


Ezekből ÉN szedtem a várandósságom alatt:

- Aloe berry nectar (kismedencei szervekre)

- nature min (ásványianyag tabletta, fogak, csontok)

- Kids vitamin (multivitamin)

- B12+folsav

- Arctic Sea (halolaj kapszula, omega3 miatt)

+ Probiotic tabletta 1 hónapig, hogy elkerüljem a székrekedést (nem volt).


Szülés után gátsebre Gelly gél és First. 6 nap múlva olyan volt, mintha nem is szültem volna.


Gyermekágy alatt és most is (5 hós a lányom):

- Aloe natur gél (én is és a gyerek is)

- nature min (ásványianyag tabletta, fogak, csontok)

- Kids vitamin (multivitamin)

- Echinacea (immunerősítő, influenza elleni oltás helyett)


Könnyű terhességem volt (pedig lombikbaba), gyors és sima szülésem, és remekül vagyunk azóta is.


Remélem segítettem, minden jót Neked.

2009. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha még csak most tervezitek a babát, akkor a legfontosabb a folsav, ennek a hiánya felelős bizonyos fejlődési rendellenességekért. Nyugodtan bicajozhatsz, én most vagyok 27 hetes és még mindig biciklizek, semmi gondom nincs.12. hétig elég a folsav, aztán áttárhetsz valamilyen várandós vitaminra, az elevitnek csak a reklámja jó. sokkal jobb a hipp natal vagy femibion .

Táplálkozásba csak annyit változtass, ha eddig kevés gyümit ettél akkor arra figyelj h minél többet egyél belőle. kerüld az alkoholt, és a dohányzást. Mozogj rendszeresen.

2009. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom az oszinte es segito valaszokat!!
2009. nov. 7. 18:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!