Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Unaloműzés ellen mit javasoltok?

Unaloműzés ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes kismama vagyok.

Már nem dolgozom, mert az orvosaim a sok és elég erős rosszulléteim miatt "veszélyeztetett terhesnek" vettek.

Azután döntöttek így, hogy a kórházi infúziós kezelés sem használt.

Mit javasoltok?

Mivel töltsem el az időm?

Könyvek, tv, séta, vagy más egyéb, ami nem túl megterhelő a babának?



2013. szept. 23. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasgass vagy ha jó a kézügyességed vegyél fonalakat vagy anyagokat és varrj, köss valami szépet a picinek :)
2013. szept. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Farm Heroes Saga a facebookon. Kegyetlenül rá lehet szokni.
2013. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Farmville....
2013. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nyelvet tanulok. Ettől nem csak, hogy nem unatkozom, de érzem is, hogy valami hasznosat csinálok :)
2013. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kezdd el beszerezni a babának a dolgokat, rendezd be a babaszobát, járj el szülésfelkészítő tanfolyamra vagy terhestornára ( lehet hogy javitana a rosszulléteiden pl: légzőgyakorlatok stb...) olvasgass, sétálj ha szép az idő, találkozz a barátaiddal, és persze ezeken kivül bármit csinálhatsz amihez csak kedved van :) Nagyon boldog babavárást kivánok, 3 hetes baba anyukája.
2013. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én puzzlezni kezdek most. Eddig dolgoztam, de most már mindenki azzal jött, hogy jöjjek el táppénzre. Viszont halálra unom magam, mert minden készen van a baba érkezésére (ami most így eszünkbe jutott), az internet, tv, könyv csak ideig-óráig foglal le, és eszembe jutott, hogy régen mennyire szerettem puzzlet rakni. Hát most elővettem megint.

38 hkm

2013. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jól írták az előttem szólók. Én is csak hasonlókat tudnék írni. Olvasás, meditáció, terhesjóga, stb. Amúgy sem véletlenül vagy veszélyeztetett. Szóval az egészségesebb életmódról is olvasgathatnál. Ajánlom az antal vali oldalt vagy a bionom bolt oldalát ott sok evvel kapcsolatos kérdés van.
2013. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

engem régebben is most is kikapcsol ha pakolászok,szanálok

gyűjtöm praktika magazint és kézművességi dolgokat nagyon szeretem nézni és csinálni és ez is leköt

filmeket sorozatokat nézek amikre nem jutott eddig időm,és nem fog majd ha megszületik a babám ilyenek

2013. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

engem egy darabig lefoglalt, hogy a gyerekszoba falára mesefigurákat festettem

ha jó a kézügyességed és szeretsz rajzolni festeni ez is egy tök jó dolog lehet, persze csak kicsijével amíg kényelmes :)

2013. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Antalvalit ne olvass mert megulyulsz teljesen :D
2013. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!