Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősebb folyásra van valamilye...

Erősebb folyásra van valamilyen házi megoldás?

Figyelt kérdés
12+4 hetes vagyok,mindig is volt folyásom a terhesség előtt is.DE most mióta babát várok erősebb lett.Van mikor vizes ,de általában sürübb sárgás szinü.Nem okoz panaszt,nem csi,nem viszket,csak engem zavar.Az orvosom azt mondja amig nincs panasz nem gond.Arra gondoltam hátha tud valaki valamit ajánlani,amivel enyhiteni tudnám.Olvastam itt hogy teafa olajat csepegtetnek a betétre stb.De azt se tudom az micsoda:-(Meg terhesség alatt mit lehetne használni ?
2009. nov. 6. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem színtelen,szagtalan szólj az orvosodnak!!!én 25 hetes vagyok és én is most kaptam klion hüvelytablettát,mert nekem is elkezdett sárga lenni és sűrű.jobb ha erről tud az orvosod,inkább ne írjon rá semmit ha mégsincs rá szükség,minthogy ne tudjon róla és baj legyen belőle!
2009. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki,de ő mondta azt hogy ha nem okoz panaszt akkor nem gond.Panaszt nem okoz,csak zavar ,mikor látom a betéten.
2009. nov. 7. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi hogy csak most írok,de nem értem rá.ha az orvos azt mondja akkor biztos úgy is van.sőt,én mintha hallottam volna olyat hogy a terhesség nem minden szakaszában lehet ezt kezelni,de ezt nem tudom biztosan tényleg így van-e és hülyeséget meg nem akarok terjeszteni!
2009. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!