Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen érezted kissé...

Hány hetesen érezted kissé fájdalmasnak a magzatmozgast?

Figyelt kérdés
Én 30 hetes vagyok es egy hete néha olyan erős a kicsim mozgása, hogy elképesztö.
2013. szept. 23. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
31+3 -nál tartunk, nagyon erősen mozog, de fájni nem fáj :) izgalmas, érdekes, néha csiklandoz, sokszor elképeszt, de fájni nem fáj :)
2013. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 33 hetes vagyok

kb 2 hete már éreztem egyszer kétszer oldaltfekve olyan rúgásokat amik érzékenyen érintettek (oldalamnál)

pár napja pedig már kimondottan fájt, át kellet fordulnom másik oldalra :) de jót mulattam rajta

örülünk hogy ilyen kis erős és eleven :)

2013. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát 31-32 hetesen tudott már rúgni nagyokat, de kb 2 hete érzem azt, hogy akkor amikor azt hittem, hogy "hu mekorákat rúg" a mostaniakhoz képest semmi:)

De most is csak párszor talál el olyan helyeket, amik elég kellemetlenek:-)


39+4hkm

2013. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én most vagyok 35 hetes és egy hete iszonyatosakat rúg :) kis virgonc a lelkem
2013. szept. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kb a 34-35. hét óta már elég kemény.

Alig várom már hogy megszülessen.

39+3 hkm

2013. szept. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Julie S ***** válasza:
A 37. hét közepe óta feszeget néha elég durván a köldökömnél. Kifejezetten fájdalmas tud lenni. De már nincs sok ideje odabent. :) 38+4 hkm
2013. szept. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én még "csak" a 28. héten vagyok, a mozgások még nem fájnak, de pont ma éjszaka akkorákat rúgott a Drágám, hogy felsikítottam és nagyon felszökött az adrenalinom.
2013. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a 38-39. heten volt kellemetlen. szokasa volt a fiamnak, h esti furdes utan indult be, amint lefekudtem az agyba. hullamzott a hasam 20 percen keresztul, egyfolytaban mocorgott. volt, h annyira kinyomta magat, azt hittem szetszakad a hasam :)
2013. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!