Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtok hastartó pántot?

Használtok hastartó pántot?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyen típusút? És bevált nálatok?

Én most vagyok 23 hetes, de hatalmas a pocakom, néha hosszabb séta után már eléggé húzódik. (2. várandósság). Arra gondoltam, hogy egy ilyen pánt talán segítene tartani a hasam, és talán a bőröm se nyúlna meg annyira. Tapasztalatok?


2013. szept. 24. 06:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezni sem tudtam volna nélküle!!! Nekem Chicco volt, és nagyon bevált. 4630 grammos kislányt szültem.
2013. szept. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én használok és nagyon elégedett vagyok vele.

Bárhova megyek felveszem, néha még mosogatáskor is. Ülni és feküdni nem jó és nem is szabad vele.

Nekem olyan van, ami terhesség alatt és után is hordható, csak forditani kell rajta egyet.

34 hkm

2013. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt, Brendonban vasaroltuk. Muszaj volt, mert hirtelen sokat nott a pocim es sokszor fajt,ugy ereztem leszakad. A pant sokat segitett :)
2013. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!