Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes pólyába tenni majd a...

Érdemes pólyába tenni majd a babát? Manapság nem divat, de én szeretném. Lehet mosni a pólyabetétet? Mert gondoltam használtan venni, úgy olcsóbb, de ha nem lehet kimosni akkor inkább újat vennék.

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kilehet mosni a betétet is.Régen legalább 2 hónapos koráig a pólyában volt a baba,de szoptatáskor mindenképpen.Úgy biztonságosabban lehet megfogni.Egy-két hétnél tovább két szopi között ne hagyd bepólyázva,mert akadályozza a mozgásban,és sírós lesz a picid.
2009. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te pólyában szeretnéd pl hazavinni , vagy alkalmanként beletennéd ám legyen , de szerintem pólyában sem biztonságosabb tartani , talán nem is könnyebb . Én szerettem érezni azt a pici testet .
2009. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én régen utáltam apólyát, most úgy tűnik, a babám jól érzi magát benne.
2009. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A pólya csak azért hasznos, mert könnyebben meg tudod fogni a picit. De ne legyen benne túl sokat! Nekünk a kórházban felhívták rá a figyelmünket, hogy úgy öltöztessük a babát, hogy a lábai szabadon mozoghassanak a csípőizület megfelelő fejlődése érdekében.
2009. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én fiam 4 hetes, pólyában van és nagyon jól érzi magát. a mozgásban nem akadályozza, mert amikor beteszem a kiságyba a két alsó szalagot lazábbra kötöm. Mosni pedig lehet nyugodtan, és néha muszáj is a betétet.
2009. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

ÉN most csak a betétes dologra válaszolnék.

A betéten nem érdemes spórolni mert én is nem rég vettem és 990 ft. volt.Ami drágább az a huzat amit majd rá húzol.Gondolom abból meg nem akarsz használtat.

39 hkm.

2009. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz, előbb kérj kölcsön hogy elviseli-e a babád. Az én fiam nem viselte el, a kezdetektől nagyon mozgékony volt, ideges lett benne. Nála mondjuk az sem jött be hogy pucéran nem érzi jól magát....

Vagy pólyázd be takaróval próbaképpen, úgy is kiderül.

2009. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk kölcsön mikor megszületett a kisfiam, de mivel kicsi volt (2280gr 46 cm) elveszett benne, így maradt a pléd összehajtogatva később a takarója összehajtva...
2009. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én újat vettem 1200 Ft-ért bababoltban. szerintem ne vegyél használtat, olcsóbban sem nagyon kapnál, ha igen, akkor nem az 300 Ft számít. a huzat drága rá.
2009. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Való igaz, mosható a pólyabetét és olcsóbb is mint a huzat. Nekem is téli lesz a baám és anyukám azt mondta, hogy 4 hetes koráig jól el lesz benne a baba, majd meglátom. Németországban élek, és a szomszédom aki most szült csak meresztgette a szemét, hogy milyen magyar baromságot (pólyát) vettem a babámnak. :-(. Mikor megszült kénytelen volt pólyába rakni a kislányát mert csak sírt egyfolytában és meglepődve látta, hogy végre megnyugodott a babája... A pocidban is szűkös a hely, de a pólya hasonló érzetet kelt bennük, meleg szoros és biztonságos érzést... mint anno a pociban
2009. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!