Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetesen normális a mindjár...

4-5 hetesen normális a mindjárt megjön érzés és a vizes folyás?

Figyelt kérdés
Nem görcsölök, csak olyan furi érzés van az alhasamba, néha fájdogál, de nem erősen.
2013. szept. 25. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
4 hetesen meg siman meg is johet... szal normalis... -.-
2013. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nekem később is megmaradt ez az érzés. Kevésbé erős, mint egy menstruációs görcs, de ahhoz hasonló. :) már nem emlékszem pontosan, de szerintem a 8-10. hét környékén szűnt meg.
2013. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az elsonek igaza van. Meg meg is johet. Van akinek megjon az elso honapban. Nekem nem jott meg, viszont mensis gorcseim voltak mintha megjott volna. Ez tok normalis! Ne aggodj. Ha esetleg vereznel menj orvoshoz hogy megallapitsa elveteltel e?
2013. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
huh nem ilyen válaszokra vártam. elég ijesztő ezt olvasni egy olyan embernek, aki 1,5 év után végre teherbeesik.... és kb. retteg
2013. szept. 25. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja meg annyi hogy terhesen sajna tobb a folyas, lehet sok is! De ha szintelen, szagtalan, nincs gorcs, viszketes vagy vcalami fertozes gyanuja a folyas teljesen normalis. Lehet olyan folyasod is mint a tojasfeherje es jo sok! Ez a nyak ami a mehszalyadban termelodik hogy lezarja a mehet. Ha tul sokat termel akkor a folosleg eltavozik. Szinten normalis! Pont ezzel voltam ma a dokinal! Ez mar nem az elso terhessegem, es mindegyiknel volt valmilyen folyas...
2013. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem akkor nem lesz baj
2013. szept. 25. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nek kell rettegni mert azzal csak artasz! De az eletben ez van amiket leirunk tapasztalatbol. En speciel nem kertelek, mondok szepeket. Ez van. 9 hetes terhes vagyok 4 honapja csunyan elveteltem 5 honapos terhesen! Rettegek? Nem! De fel vagyok keszulva barmire. Ez az elet.
2013. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nxugi teljesen normális. A kimamák 99%-nak van a terhesség első heteiben megjön érzés a görcs is teljesen normális ha javul Mg hatására. AMig nem vérzel addig nincs gond. Egyébként kevés vérzés is elöfordul sokaknál, de akkor azért kell viszgálat hogy rendben van-e a baba és akkor ha igen akkor kap hormon pótlást a ksimama.
2013. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Én most vagyok 18 hetes kismama. Nekem ugyanez az érzésem volt, sokszor azt éreztem, hogy megjött és ha még nem is kellett akkor is szaladtam a wc-re, hogy mi a helyzet. Sokkal több folyásom is volt. A doki is azt, mondta, meg ha utána olvasol akkor ez egy természetes folyamat, természetesen addig amíg nem színeződik el és nem kellemetlen szagú. Az alhasam is sokszor feszült. Valahol olvastam, hogy ez egy teljesen normális pszichés állapot hiszen a tested a szokásos havi menstruációs folyamathoz van hozzászokva és hasonló jeleket képes mutatni, de ha nincsenek erős görcseid, nem vérzel akkor semmiképpen ne aggódj! Légy boldog, hiszen egy élet kezdett el növekedni benned!!! :)

2013. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!