Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák vannak itt akiknek...

Kismamák vannak itt akiknek extráik vannak (extrasystolé)?

Figyelt kérdés
Voltam párszor dokinál amiatt hogy ilyen ijesztő erős szívbedobbanásaim vannak. Mindig azt a választ kaptam, hogy kevés van (a Holter 70et mutatott ki), és hogy a szívem egyébként egészséges, így ne aggódjak. Az egyetlen kísérő gond a magas pulzus. Most kisbabát szeretnénk, és lehet sikerült is (holnap fogok tesztelni), de félek hogy a terhesség miatt még több extrám lesz és végig fogom pánikolni a terhességet, pedig azt szeretném hogy csodaszép hónapok legyenek, és amúgy meg nagyon várom. Akik hasonló helyzetben vannak tudnának nekem tapasztalatokkal segíteni, hogy mire készüljek?

2013. szept. 25. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem jobb lett minden, mióta várandós vagyok :) Remélem, neked is ritkulnak majd! :)
2013. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én is, épp a 3. babát várom. :) Semmi bajom, elmúltak az extráim is, amióta magnéziumot szedek. Nagyon jól rendbe rakta a szívemet.
2013. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt nem volt. A 18-20.héten kezdődött, akkor mentem orvoshoz, amikor azt hittem, reggelre infarktust kapok, nagyon ijesztő volt, kiderült, hogy csak extráim vannak. Magas egység magnéziumot (napi 2000 mg, egy Magne B6-ban kb.240 mg van) kellett szednem a 36.hétig, nem volt több probléma vele. Pihenést javasolt a kardiológus, amit nem nagyon tudtam megoldani.
2013. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerek korom óta van ez a problémám. Néha komolyan nagyon ijesztő tud lenni. Voltam vele kardiológiai kivizsgáláson. Ott is megerősítették, hogy van, de nem kell vele foglalkozni, mert ugyan néha tényleg ijesztő, de nem lehet belhalni. Egyébként a második babát várom, terhességeim alatt is jelentkeztek(nek) néha, de nem jobban, mint terhesség előtt. Volt egy altatásos műtétem is, féltem, hogy ez miatt baj lesz altatás alatt, de az anesztes csak legyintett és közölte, hogy neki is van és nem kell vele foglalkozni, csak kellemetlen. Nagyon sok embernek van, csak nem beszélnek róla, illetve valakit egyáltalán nem zavar és még orvoshoz sem megy vele.
2013. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!