Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég kicsit döghús ízű...

Nemrég kicsit döghús ízű krinolint ettem (gondolom lejárt), egy jó arasznyit kb, Lehet baja a babámnak? 31 hkm

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget.

2013. szept. 26. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez most csúnya lesz, de most már nem mindegy?

Basszus, ha egy kaja romlottnak TŰNIK, nem esszük meg, terhesen meg pláne nem. Ha romlott volt, az már az első falatnál is érződött, de te megettél belőle egy kb 15 centis darabot. Csak gratulálni tudok...

2013. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Először nem tűnt úgy hogy baja lenne, a vége felé éreztem azt, hogy itt valami nem stimmel. Akkor természetesen kidobtam, úgy ahogy volt.
2013. szept. 26. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Mikor történt?
2013. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy órája kb. Valamennyit sikerült vissza küldeni a wc-be, de sajnos nem sokat :(

Ilyenkor annyira gyűlölöm magam. De az elején nem tünt rossznak...

2013. szept. 26. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem lesz baja!!!!!!!!

Én már átolvastam ezeket a dolgokat neten , orvos mondta, h semmi baja nem lesz a babának ettől. Ne parázz! :)

2013. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem utolsó, és köszi a biztatást :)
2013. szept. 26. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, ne aggódj! :) De most őszintén, a krinolin amúgy is döghús ízű :P Legalábbis én soha nem bírtam megenni :)Viccet félre téve, tényleg ne parázz! :)
2013. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hányás-hasmenés, szerintem ennyivel el lesz intézve.
2013. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ettem 30. hét környékén romlott húst, egy napig fostam-hánytam, szörnyű volt, a gyereknek viszont nem lett baja szerencsére. Legközelebb azért figyelj oda jobban.
2013. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!