Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak! Egyszeruen nem...

Kismamak! Egyszeruen nem talalok olyan fiu es lany neveket amik tetszenek! Voltatok ti is igy?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Persze...negyvenvalahány nap múlva szülök és semmi ötlet:(
2013. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Már a 18. Héten tudtuk mi lesz a neve!:-) 14+5 naposan kiderült, ogy kislány:))!!!


40hkm

2013. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Lány név volt sok,de fiú semmi:(

Persze,hogy fiam lett :D

2013. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Még gondolatban sem volt a gyerek, de már egyik ebédközben 1 perc alatt eldöntöttük ha lányunk lesz egyszer mi lesz a neve. Hát aztán 5 hónap múlva terhes lettem kisfiúval, 38 hétig semmi neve nem volt. Már minden névadó könyvet ki olvastam, fanatikusan füleltem ha gyereket láttam, hogy mi a neve. Végül olvastam egy újságot és abban megtaláltam a kisfiúnk nevét. :D Voltak ötletek előtte, hogy apának melyik 2 név nekem melyik 3 név tetszik, már úgy voltunk vele ha megszültem kihúzzuk a nevét egy kalapból. De mint mondtam 38 héten sikerült neki nevet találnunk.
2013. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mi ugyan meg nem tudjuk a nemet de nagxon torjuk a fejunket es eddig semmi kb a paromnak van tetszik a Wiliem de nekem nem igazan:( lany nev ami igy tetszik de nem tudom valahogy megsem az a Zsuliett,van egy kislanyunk o meg Zsanett
2013. szept. 27. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Elárulod mi lett az kedves 4-es?:)

3-as voltam

2013. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Csak a Magyar helyesírásnak megfelelő nevet lehet adni a gyereknek ezt ne felejtsd el. Különben kérvényezni kell, de ha nem felel meg a Magyar helyesírásnak nem engedélyezik. (igazából semmit sem szoktak engedélyezni)
2013. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyon tetszik a Kiara név, mondtam is a páromnak ha kislány lesz akkor adjuk ezt a nevet neki. A kisfiús nevekkel bajban voltunk, sokat törtük a fejünket, de végül 5 név közül a Krisztián név maradt.
2013. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igazabol nekunk azert nehez mivel felig magyarok vagyunk felig nem amugy magyar allampolgarok vagyunk de olyan nev kell ami megfelel mind ket felunknek,ja es elnezest a helyesirasi hibak miatt:)
2013. szept. 27. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Zsanett mellé lehetne pl. Anett...
2013. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!