Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok ajánlani valamit?

Tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vagyok és elkezdődött amitől a legjobban tartottam. Egyre nehezebb éjszaka aludni. Egyre kényelmetlenebb, ráadásul csak a bal oldalamon tudok aludni valamennyire. De már néha fáj a bal oldalamon feküdni. Sokan azt tanácsolták, hogy sétáljak a friss levegőn hátha attól jobbat alszok, de annyira hányós vagyok még most is, hogy ritkán merek elindulni bárhová is, csak ha nagyon muszáj. Reggelente még mindig arra ébredek, hogy hánynom kell és szinte csak estefelé érzem magam picit jobban. Ki mit tud erre mondani?

2013. szept. 28. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

És már csak kényelmetlenebb lesz. Nekem a szoptatós párna vált be. El sem tudom képzelni már az alvást nélküle. Most azt ölelgetem és nem a férjem. :D

38hkm

2013. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is kipróbáltam már azt, sőt mindenféle párnát, amit csak lehetett. De sajnos nem váltak be. :/
2013. szept. 28. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok és a legjobb a szoptatós párna :-)
2013. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaaj, szegény nagyon nem lehet jó neked a még mindig tartó hányingerek miatt. Én észre sem vettem, hogy várandós vagyok (másodikat szülöm mindjárt, de az elsővel sem). Aludni viszont én sem tudtam. A hálóban lévő ágyon, a férjem mellett besüppdtem, ezért kiköltöztem a keményebb kanapéra, itt tudok aludni néhány órát. Nekem sem vált be semmilyen párna. Ahogy telnek a hetek tényleg egyre rosszabb lesz, én kb.7-8 kg-ot híztam eddig (és val.színű már nem is fogok), de így is nehezen kelek fel és fordulok meg.

Hányás ellen vannak praktikák (keksz, gyömbér). Ha szedsz terhesvitamint, mikor veszed be, mert ált. este kell. A friss levegő tényleg jót tesz, ha tudsz mozogj egy kicsit.

2013. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!