Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen tapadó méhlepény....

Mélyen tapadó méhlepény. Miért jár vérzéssel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
31 hetes terhes vagyok, múlt héten nekiálltam vérezni (nem nagy mennyiségben) és azonnal el is múlt. Azóta 1 hétre rá 1csepp vérzésem volt, de az orvosom befektetett a kórházba. Mennyi esélye van hogy hazamehetek szülés előtt vagy miért volt a vérzés? Feljebb húzódhat még a méhszáj?

2013. szept. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mélyen tapadó a méhlepényem.Ha vérzés lép fel irány a kórház. Azért vérzik mert ahogy kezdesz tágulni a lepény is feszül ill. a gravitáció is rátesz, hogy a lepény es a méhfala között feszülés legyen és ezáltal vérzés.Valami ilyesmit magyarázott a doki. Ezért kell feküdni es sokat pihenni.Ha a 31.hétig nem mozdult akkor sajnos nem is fog már.Nekem már a 26 héten azt mondta a doki ,hogy szinte biztod ,hogy nemfog már mozdulni.A 30 heti ultrahangon szintén ezt erősítette meg.Igy sajnos tuti a császár és már a 36-37 héten be kell fekudnom a kórházba. Ha vérzés lépne fel akko úgy ahogy te is, azonnal be kellene feküdnöm.Ez azért van, mert bármikor felléphet nagyobb vérzés is és akkor azonnal császár. Remélem nem fog előfordulni sem nálad sem nálam, mert legyen a pocakban az a baba amíg csak kell!!sokat pihenj vigyázz magatokra!
2013. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mélyen tapadt, elérte a méhszájat. A 31 hetes uh-ra sem ment feljebb, viszont a következőnél már jó helyen volt, természetesen szültem.
2013. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 26 hetesen véreztem be, rohantunk a kórházba. Kiderült, hogy az addig hátsó fali lepény valahogy lejjebb ment, és nagyrészt fedte a méhszájat. Nekem azt mondta az orvosom, hogy biztos méhösszehúzódás, kisebb görcs, vagy bármilyen méhtevékenység volt, és annak hatására a placenta is megmozdult, ezért lépett fel vérzés. 2 napig véreztem, 1 hétig voltam kórházban. Azóta szedek lóadag magnéziumot, és egy olyan gyógyszert, ami izomlazító, hogy minél kisebb eséllyel kezdjen el leválni a lepény. Nekem szépen feljebb húzódott, 34 hetesen már csak kis részben fedte a méhszájat.

Ha 31 hetese vagy, még simán van esélyed rá, hogy hazaengedjenek.

2013. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!