Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-9 hetes kismamák hogy vagytok?

7-9 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Vannak tüneteitek? Otthon vagytok, vagy dolgoztok? Első gyerek? Én kisfiammal vagyok itthon GYED-en, a kistesó is GYED-be fog még születni, nem tölti be a 2 éves kort. A tüneteim már nagyon enyhék, pedig elég sz..rul voltam 3 hétig. Most már "csak" álmos vagyok folyamatosan, és a gyerek fogzása ezen nem sokat segít, 5-10-szer biztos felkel éjszaka. Veletek mi a helyzet? Látszik már valamekkora pocak? Nekem csak estére nő meg, de reggelre eltűnik, még nem híztam semennyit.
2013. szept. 30. 07:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

te unatkozol ?

takarítsd ki a spájzodat,

2013. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ne haragudj,de ha te is ezt az oldalt lesed és ilyet válaszolsz,te is eléggé unatkozhatsz.....

milyen emberek vannak....keresi rögtön mibe köthet bele.miért nem takarítol inkább te is?

Én már 25 hetes kismami vagyok,pocit még nem láthatsz,embrió pár mmes,inkább puffadás,ami erre a trimeszterre nagyon jellemző!

Kellemes babavárást kívánok neked! :)

2013. szept. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Étvágytalanság, semmi más.

Kedves #2, hagyd már ezt a "kismami" meg "poci" gügyögést. Miért kell a terhes nőknek minden szót becézni?

Azt mondták, ha terhes leszek én is ilyen leszek. Tudtam, hogy nem. És nem is.

2013. szept. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kedves 1., tényleg unatkozhatsz ha minden kérdést elolvasol, sőt válaszolsz olyanra is ami nem érdekel. Csak kíváncsi vagyok hogy a "sorstársak" hogy vannak, még az is lehet hogy együtt szülünk. Fórumozni pedig szeretek, alig van itt ismerősöm, kevés lehetőségem van felnőtt emberekkel kommunikálni. Téged szívesen kihagylak ezek közül.
2013. szept. 30. 08:16
 5/17 anonim ***** válasza:
15%

" Fórumozni pedig szeretek "


hát ez nem egy fórumozós oldal

2013. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

3as,nem tudom téged mit zavar a kismama helyett a kismama szó például. komolyan egyes embereket tényleg nem értem mit kötekednek itt :) Viccesek vagytok eléggé.

Gondolom te egy tökéletes ember vagy (y)

Na léptem is innen.sziasztok!

2013. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

jaj szegény kérdező,az 5ös is az a kedves ember! :(

ha nem tud értelmeset hozzászólni nem tudom miért van itt,ha minden zavarja,gondolom unatkozik...... menj már takarítani,ne velünk foglalkozz! pfffff

2013. szept. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 11hetes vagyok sajnos nekem sincs most terhes kismami ismerősöm,pedig olyan jó lenne beszélgetni.Tünetem eddig semmi,csak a gyakori pisiles :) Alig várom hogy már látszódjon a hasamon a változás :) Amúgy első baba sok év próbálkozás után
2013. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha valakinek semmi köze a kérdéshez csak kötekedni jön,az tényleg minek ír?

Aki állítólag nő,kismama is egyben,szerintem segíteni kéne egymást,értelmesen! Ha nincs köze a kérdéshez,ne írjon ide..

2013. szept. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#6 "kismama helyett a kismama szó"?

Mi van?

A kismamira gondoltam. De olvastam már kismamót, kismamócát, és kismamcsit is.

A pocak meg... Ettől állok fejre. Attól, hogy pocaknak hívjuk, még egy olyanolyan hatalmas hordóról beszélünk. Nem lesz attól szebb vagy gusztusosabb, hogy pocaknak nevezzük.

2013. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!