Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális 34-35...

Mennyire normális 34-35 hetesen a hányinger, ha eddig nem volt?

Figyelt kérdés
Soha nem volt hányingerem eddig. Mostanában sok a gyomorsavam és 3 napja éjjel arra keltem, hogy majd megfulladok, köhögök, fáj a torkom. Valószinüleg feljött a gyomorsavam, de nagyon durván, és lenyeltem, az marta a torkom, és rettenetes hányingerem lett, 2 órát ölelgettem a wc-t, de csak öklendeztem. Azóta is fura a gyomrom, ha a számon veszem a levegőt, akkor hányingerem van. Mindentől ég a gyomrom és nem jön be semmi, amit szedni szoktam (rennie, keksz stb). Most is szinte remeg a gyomrom.

2013. szept. 30. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

En elneznek a haziorvoshoz...nehogy valami virus legyen...

nemhiszem hogy most a babatol lenne ez,ha eddig nem volt jellemzo a hanyinger... jobbulast!

2013. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Probaldd ki a fahejat,az is jo a hanyinger ellen...

( [link]

Egy kis mezbe belekevered,hatha segit...ha nem akkor tenyleg orvos.

2013. szept. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott hányingerem lenni de nekem attól ha le fekvés előtt sokat eszek és a baba nyomja a gyomrom akkor nagyon rossz! Gyomor savra én a Tisacid-ot szedem ezt javasolta a házi orvos és a dokim is akinél szülök majd! Próbálj meg keveset enni estére esetleg ha nagyon gyomor savas vagy a vacsihoz igyál meg egy pohár hideg tejet nekem ez is segíteni szokott!

Jobbulást kívánok!

33+1hkm

2013. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerdán megyek orvoshoz, akkor esedékes. Remélem ez nem előjele a szülésnek, mert még korai.

Köszönöm.

2013. szept. 30. 09:40
 5/6 Szaszuss ***** válasza:

Nagy valószínűséggel a baba nyomja a gyomrodat. Én ugyan így voltam ezekben a hetekben és kb a 37-ig tartott, mivel elkezdett lejeb menni a hasam.


Kitartást! Jobbulást! Boldog Babavárást!


37+4 hkm

2013. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. szept. 30. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!