Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fej fájás, Hányinger, Szédülés...

Kiss Eliz kérdése:

Fej fájás, Hányinger, Szédülés, Émelygés, Alhasi fájdalom, Szagérzékenység, Mell fájás, lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 16 éves lány vagyok és lassan 2-hete hogy együtt voltam a Barátommal nem védekesztünk és 1-hete hogy hányingerem,fejfájásom,szádülésem,szagérzékenységem,meg a mellbimbóm fáj és érzékeny,ez mitől van?csináltam 2-tesztet de az negatív lett de a tünetek azok meg vannak ezek minek a jeleji?ha tutok segitcsetek előre is köszönöm :)

#eliz babab
2013. szept. 30. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhességi tünetek később jelentkeznek! Ha 2hete voltatok együtt akkor még nagyon korai szakaszban vagy ha terhes vagy! Várd meg a menszeszed idejét és ha nem jön meg tesztelj újra! 16evesen miért nem védekeztek? Gondolkodj el melyik a kellemetlenebb óvszert venni vagy elvetetni esetleg 16evesen anyává válni! ? Nem rossz indulatbol!
2013. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 2 hete voltál együtt a barátoddal akkor még a teszt se fogja kimutatni,várnod kell még legalalább 2 hetet és akkor tesztelj.Addig semmit nem tudsz tenni.

De akérdésedre még a válasz: Ign lehetsz terhes!Hisz sexeltetek!!!!

2013. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Ha nem jön meg a menzeszed, tesztelj!
2013. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!