Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S O S Felfázás terhesen...

S O S Felfázás terhesen árthat a babának? Többi lent.

Figyelt kérdés
16 hetet betöltöttük,és egy kereszt genny van a vizeletemben. Most ittam mezei zsurlo teát ami mindig segit de nagyon féltem a babát. kedden megyek orvoshoz akkor rendel. Nem csíp csak fáj a hasam és folyásom van ha nem nézik a védönök a vizeletet akkor nem is tudom meg h felfáztam. Nagy baj ez a babának?

2013. okt. 3. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A teát amit ittál nem ismerem, nem tudom szabad e terhesség alatt inni, ennek nézz utána. Maga a felfázás nem fog semmi gondot okozni a babánál. Persze kezeltetni kell, jó, hogy el mész a dokihoz mert kezeletlenül okozhatna bajt, de így kezelve nem lesz semmi baja a babának! Próbálj sok folyadékot fogyasztani ebben a 3 napban, vigyázz magatokra, és ne aggódj nem lesz gond!
2013. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Rákerestem neked itt azt mondják nem ajánlott a tea amit ittál terhesség alatt így szerintem inkább ne igyad. De nézz te is utána mert én csak gyorsan rákerestem, és csak erre az egy oldalra. Ettől az egy pohár teától nem lesz baj a babának!!!!

2013. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem mentem orvoshoz ezzel, aztán egyre rosszabb lett, már vért pisiltem. Akkor mentem az ügyeletre, ahol jól lecsesztek, hogy miért nem mentem előbb. Persze még időben volt, írtak fel gyógyszert.
2013. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok köszi remélem igy lesz. A teát elvileg nem ajánlkák de a védönök mondták hogy igyak medveszölö teát vagy mit. Azt se ajálják de a védönö azt mondta hogy a korházban is ezt adják a kismamáknak. A mezeizsurlo ugyanojan hatásu csak erösebb igy gyengére föztem. Ezt ismerem már és bevállt. na majd kedden kiderül h hatott e.
2013. okt. 3. 20:25
 5/6 A kérdező kommentje:

a remélem igy lesz arra szolt hogy nem lesz baj a babának.

a gyogynövényekben otthon vagyok valamennyire igy tudom mi az ami nem ajánlott.de mivel a védönö mondta ezért mertem. Egy csészénél többet nem gondoltam inni. Máskor is segit 1. A medveszölö csak kura szerüen használ,de azt meg nem kaptam és nem is nagyon ismerem egyszer ittam de nem hatott. Ezért gondoltam hogy inkább ezt iszok 1et.

2013. okt. 3. 20:33
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenféleképp megyek orvoshoz. Csak sajna kedden tudok. Már egy ideje nehezen pisilek mert a baba mélyen ül igy elnyom. és egyik reggel éreztem hogy hideg a bicikli ülés. Csak az hogy nem csípett a hasfájást in nyulásnak gondoltam. A folyás miatt mentem volna amugyis kedden az orvoshoz.
2013. okt. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!