Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az oka annak, ha egy nő...

Mi az oka annak, ha egy nő betegesen hazudik a terhességről?

Figyelt kérdés

egyik rosszindulatú irigy ismerősöm, hazudozik a terhességéről.. mi oka lehet?

Miért hazudik egy nő ilyenről, ha nem is terhes?

szimplán irigység, vagy valami lelki dolog mert neki lehet nem jön össze?

szerintetek?



2013. okt. 4. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem terhes, akkor az valami elég durva pszichés problémára utal szerintem.
2013. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NEM TERHES:)
2013. okt. 4. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem értem.Konkrétumot írj légyszíves.
2013. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vree ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy a férfi vele maradjon.
2013. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem egy rokonom csinalta ezt hogy folyamatosan azt hazudta hogy terhes ket even keresztul es mindenki tudja hogy nem az de o akkor is azt meselgeti hogy volt orvosnal stb amugy mindenki szerint nem normalis
2013. okt. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Képzelt terhes. Pszichiátriai betegség. Nem hazudik ő, csak ugy érzi, hogy terhes. Ilyenkor a tünetek is megvannak, sot, a hasa is nő. Sajnálni kell, nem leszolni.....
2013. okt. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a volt fonokom volt ilyen. Szinte 3 havonta bejelentette hogy terhes, leszokik a cigirol, rosszul van stb. De hazudott az egesz eleterol, kezdve a kepzeletbeli pasijatol, a hazan keresztul mindenrol. 30 eves es 150 kg.

Amikor aztan sorba terhesek lettunk harman az osztalyunkrol, meg roszabb lett a helyzet.

Ez betegseg, mar maga is elhiszi amit hazudik.

2013. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!