Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hét+5napos kismama vagyok....

28hét+5napos kismama vagyok. Mindenki ebben a korban azt mondja, hogy a babója jó nagyokat rúg, az enyém miért nem? Kidudorodni kidudordik a buksija, nyom is idegeket, csak nem érzem olyan erősan a mozgását, mint más.

Figyelt kérdés
Hétfőn voltunk 4D-n ott minden rendben volt a kisfiammal:). Befolyásolhatja hogy mellső fali lepényem van, és vastag a 1 kicsit a hasfalam?
2008. júl. 5. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig csodálkoztam,amikor írták,hogy őket lerúgja a gyerek az ágyról.

Az enyém is sokat mocorgott,de akkor még nem erőseket.

Bezzeg azóta...:)

Nincs semmi baj,ne aggódj! Bepótolja majd!:)

A lényeg,hogy mozogjon!

Boldog babavárást!

40 hetes kismami

2008. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Még rúghat! :) Az enyém is inkább csak nyomakodik, feszítgeti magát. Az a lényeg, hogy minden rendben, valószínűleg nyugodtabb a babád - vagy nem akarja "bántani" a mamikáját! :) Kellemes babavárást! Egy 37 hetes kismami
2008. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! csak azért néha jó lenne, ha erősebben érezném a rúgásait. boldog babavárást kívánok nektek!
2008. júl. 5. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg is van a magyarazat, a mellso fali lepeny es az erosebb hasfal, szoval semmi gond :)

Vekonyka sogornom elso babajanal hatso fali lepeny volt, bokszolta is a baba rendessen, a masodiknal pedig mellso fali, es sokkal kevesbe volt intenziv erzes.

2008. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!