Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 6 hetében vagyok....

Terhesség 6 hetében vagyok. Picit elkezdtem viszketni igy alulról. Mi ilyenkor a teendő amivel nem ártok a magzatnak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el az orvosodhoz! Ő vesz egy kenetet, és abból kiderül, mi lehet a gond, hogy majd ez alapján kezelni tudjon!
2013. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,elmentem orvoshoz,nem látott semmit,nem adott semmit,elmúltak a tüneteim,de újra kijöttek rájöttem,hogy nálam az okozta,hogy tusfürdővel mosakodtam.
2013. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet gomba, vagy esetleg baktérium. Az orvoshoz el kéne vele menni. Nekem is volt viszketés, de se gombát, se baktériumot nem találtak tenyésztés után. Aztán jöttem rá, hogy pont előtte váltottam intim lemosót. Valószínűleg attól volt, mert miután nem használtam elmúlt.
2013. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!