Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti refluxot, ti...

Terhesség alatti refluxot, ti hogy vészeltétek át? 40hkm vagyok, és már régóta van, de már minden napos hogy hányok. Már szerintem minden házi praktikát, étkezést kipróbáltam, de nem számít mit eszek/iszok, és h mozgok. Már nem bírom!

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak azzal tudlak vigasztalni, hogy mindjárt vége, a legtöbb nőnek szülés után elmúlik... Én még nem vagyok terhes, de sajnos refluxos vagyok, előre félek, hogy mennyire fog rosszabbodni ez a várandósság alatt... Próbáltál már evés után függőlegesen, kicsit sem hátradőlve lenni? Szedsz olyan savcsökkentőt, amit terhesség alatt is lehet?
2013. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szedtem rá, csak lúgos vizet ittam párszor, az is csak ideig óráig hatott. Ha ülök előbb visszajön, mintha félig fekszek?
2013. okt. 9. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ülsz, akkor sokkal nehezebben tud feljönni a gravitáció miatt, mintha félig fekszel! Próbálj teljesen függőlegesen ülni még egy fél órán keresztül evés után, ezzel sokat tudsz segíteni!
2013. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt lehet terhesség alatt is szedni!

2013. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Salvus víz. Az íze nem a legjobb de tényleg hatásos!
2013. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Rennie segített leginkább.
2013. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Már minden bizonnyal a babázást élvezed. :) És elmúlt a refluxod. Elmúlt?

Én 32 hetes vagyok,egy hete szinte naponta hányok. Már mindent próbáltam, savlekötőket is, amiktől egy idő után csak még rosszabb lett a helyzet. Gaviscon, Rennie, Nilacid. Salvus víz. Az ételeket nagyon megválogatom, de az ebéd után már mindegy, mit eszem, sav és sav és sav.

A citromlevet próbálta valaki? Vagy ilyenkor már az sem segít? Én tartok tőle, hogy az amúgy is megviselt gyomor nyálkahártyámat még jobban tönkretenné. Javaslat? Érdemes még valamivel próbálkozni, vagy bírjam, tűrjem ezt a pár hetet?

2013. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!