Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen sok ez a hizás?

18 hetesen sok ez a hizás?

Figyelt kérdés
Már 5kg-nál tartok, de sokat kellett eddig pihennem mert volt egy hematomam, ami miatt sokszor véreztem, korhazban is voltam. Abszolút nem voltak rosszulléteim, nem hánytam, de a kaját sem válogatom meg. Ez ilyen gyors utemben fog végig menni szerintetek? mert akkor vissza kéne fognom magam....eleve tulsulyos vagyok.most már vmivel tobbet mozgok, de a doki a mai napig azt mondja hogy pihengessek.mi lesz még a végére?

2013. okt. 12. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Ismerös a dolog.Én is 18 hetes vagyok.Én már 6 kilónàl tartok.Pont tegnap voltam dokinál.Azt mondta,hogy szénhidrát szegény étkezés.Sok zöldség,gyümölcs.A gyümölcs ne banán legyen.Pont mielött indultunk akkor ettem egy banánt.:) Nekem is visszakell fognom magam.Az elsö babával 28 at hiztam.most a fele lehet max.a doki szerint.pedig nem eszem sokat.Nagyon nagy a hasam.
2013. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pont jó ez a hizás,kicsit sok, de nem gond.
2013. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég sok mivel eleve túlsúlyos vagy és a java része a súlynak főleg a végén fog jönni.

Mondjuk ez biztos betudható annak, hogy sokat pihentél és ettől rendesen, vagyis a mozgáshiány miatt rakódott rád a zsír.

Vigyázz magadra, mert a végére akár terhességi cukorbetegséged, magas vérnyomásod, toxémiád is lehet és a kettőtök élete érdekében így akár császárra is szükség lehet a kiírt idő előtt.


Amúgy én is túlsúllyal kezdtem, de a 22-23. hétig fogytam 4 kg-ot, majd utána összesen 8 kg jött fel, ebből semmi nem volt zsír.

2013. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez elég sok és késöbb fogsz csak igazán hízni. Én a 20. hétig egy dekát nem híztam, sőt fogtyma, pedig nem voltam rosszul, bármit megbírtam enni, csak észnél voltam és odafigyeltem az étkezésre, ha eleve kövér vagy, pláne oda kell figyelni. Sok zöldség, tk kenyér, húsfélék, délután egy kevés alacsony ch tartalmú gyümi.
2013. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak akik azt mondják ne foglalkozz vele. Ne hidd el nekik. Igenis figyelj oda és mértéket tarts. Tudd mit ehetsz reggel és mit este. Az elsõ fiammal 50 kg-ról 71 kg-ra híztam. Mivel kis termet vagyok nagyon szenvedtem a végére. Leadtam 22 kg-ot vért izzadva 1 év alatt a válás sokat segített benne. A második babánál tudatosan ettem és 13 kg-ot híztam. Minden egyszerübb volt és bár a felesleg majd 1 év alatt ment le, de csak mert 15 hónapig szoptattam , jobban éreztem magam. Nõnek éreztem magam ami ilyenkor nagyon nehéz esetenként. Most várjuk a 3. babánkat, 18 hetes vagyok 2-3 kg-ot híztam. Ezt próbálom tartani és menni is fog.

Boldog babavárást!

2013. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi csajok. Hát igyekezni fogok kicsit visszafogni magam.Jovo 7en rákérdezek a dokitol hogy még ott van e a hematóma. Ha rendben van megprobalok tobbet mozogni :)
2013. okt. 13. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!