Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Tegnap óta...

37 hetes vagyok. Tegnap óta sűrű fehér folyásom van. Ez mi lehet? A nyákdugó? Érzem hogy a baba feje nyomja a méhszájamat. Nemsokára megszületik?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre én is kíváncsi lennék. Nekem nem sűrű fehér folyásom van, hanem minden hajnalban 2 napja egy nagyon nyúlós, sárgás nyálkadarab távozik a hüvelyemből, de olyan, hogy tényleg alig tudom kitörölni! Én sem tudom ez pl. lehet-e nyákdugó, a szülésznőm szerint ilyen nyúlós izé, ami lehet véreen festenyzett is. Remélem segítettem, remélem neked is az, és majd hamarosan könnyű szülésen átesett boldog anyukák leszünk!!!!!!

39 hetes kismami

2008. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!