Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből akár szülés is lehet?

Ebből akár szülés is lehet?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 38 hetes és 4napos. Ma voltam orvosnál . Egy ujjnyira vagyok nyitva mindenhol viszont a mehnyak még nem volt reggel megrovidulve. A baba befordult. Most délutánra nagyon sokat mozog a kicsi és nagyon nyilallik is odalent. Most pisilés közben pedig ki jött a nyákdugo egy része is. Lehet h.elkezdodott valami? ?

2013. okt. 14. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Akár lehet igen, de még az is, hogy van hátra pár nap, vagy akár egy hét
2013. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek még csak azt jelzik, hogy készülődik a pici. De ebből még túlhordás is lehet, nem jelenti hogy idő előtt érkezne a bébi.
2013. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ėn is kaptam pár ilyen kommentet, hogy még van időm....

Igaz, 40+5 napra szültem.... Elment a nyákdugóm reggel...1 újjnyira voltam kitágulva. Hajnali 5:13kor megszületett a pici.

Ha a nyákdugó elment, az esetek többségében az a NORMÁLIS ha 2 napon belül érkezik a baba.

Legalább is az esetek többségében így van.

Szerintem holnap holnaputánra meglesz a baba...írd meg:-)

2013. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben van! ! Mindenképp :-):-)
2013. okt. 14. 19:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyira h.ma reggelre egy nagy barnás cucc is távozott de ez ugye lehetett a vizsgálattol is. Meg a derekam nagyon fáj és az egész hasam. ..Olyan élesen. Nem tudom mi lehet. ..
2013. okt. 15. 08:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor még a héten meg lesz a pici :) Könnyű szülést!
2013. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megigertrm h.meg írom úgy tűnik beindult a szülés! Most várjuk h . sűrűbb rendszeresebbek legyenek a fájások
2013. okt. 16. 09:41
 8/10 anonim ***** válasza:
sok sikert!kitartáás!:))))
2013. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Könnyű gyors szülést! Szorítok! Írj majd ha megvan a pici :)
2013. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hahahaha:-)) mondtam mondtm!!!!!:-) nekem sem voltak rendszeres fájásaim...csak a szülőszobán:D de azok.... ! Kitartást!!
2013. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!