Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vérvétel éhgyomorra...

16 hetes vérvétel éhgyomorra történik? Ha igen mi van ha mondjuk fél 9-re megyek de én pl. hajnali 3 fele eszek egy falatot megy iszok egy teát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Ne haragudj, de tényleg ennyire nem bírod ki? :)
2013. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem szabad enni előtte hajnalban sem. Fél kilencig ki lehet bírni:-)
2013. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

éjfélig lehet az éhgyomri vérvétel előtt enni, utána maximum nagyon kevés vizet, de azt is csak akkor, ha nagyon nem bírod ki

ha pedig nem tartod be, akkor néhány értékből fals információkra következtethet a doki, ez történik

2013. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Előtte való nap sok folyadék kell, 6 után már nem javasolt enni, csak inni, éjfél után már csak néhány korty folyadék.
2013. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha valamihez reggel éhgyomorra kell menni, akkor az azt jelenti, hogy éjfél után már nem lehet enni.

Éjjel sem. Inni ihatsz vizet. Szomjazni azért nem kell.

Nem műtétről van szó, csak vérvételről.

2013. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én ezért kértem mindig a legkorábbi időpontot mert éhen halnék fél 9 ig. :D Nem szabad enni előtte.(Csak zárójelben merem mondani, hogy nekem a vérvételen azt mondták, hogy 3 szem háztartási kekszet és 1 kis pohár vizet szabad fogyasztani ha ennyire nem bírom ki.) De erről labort kérdezd meg, és feltétlenül jelezd a vérvételen hogy te ettél előtte, mert elvileg valóban semmit nem szabad fogyasztani vérvétel előtt!
2013. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én is az éjfél után nem lehet semmit verziót tudom...Nem akarlak elkeseríteni,de a terheléses cukornál még az első vérvétel után 2 óráig nem ehetsz..egyébként szerintem egy falat kaja semmi,ha tényleg egy falat,a tea pedig csak natúr cukor nélkül..
2013. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A terheléses cukornál majd valóban nem szabad tényleg enni egy falatot sem. Már nem is emlékszem, de asszem 12 órával előtte szabad utoljára enni, inni pedig 10 órával elötte. Viszont vizet nálunk szabadott inni a közte lévő 2 órában. Nem ugyan elfelejtettek szólni, hogy szabad inni közben így a második vérvételnél nem is jött egy csepp vérem sem.
2013. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
először is én nem voltam még 16 hetes vérvéten így nem tudom mit lehet és mit nem!(1-es nem kell rossz indulatoskodni ez egy kérdezős oldal) csak azért kérdeztem mert van hogy éjjel is arra kelek fel hogy olyan szinten éhes vagyok hogy a hányás kerűlget. a többieknek köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 14. 17:49
 10/21 anonim ***** válasza:
16. héten nekem AFP-hez vettek vért összesen egy csővel. És nem kellett éhgyomorral menni, reggeliztem is előtte.
2013. okt. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!