Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom írt fel duphastont,...

Az orvosom írt fel duphastont, ez mellett szedhetem az elevitet és folsavat szerintetek? duphasoton 3x1, elevit és folsavat 1 szemet szedek

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy szedheted,én is igy szedtem,csak én a folsav helyett magnéziumot.Neked miért irták fel a duphastont?Nekem egy vérömleny miatt,a múlt héten hagytam abba a szedését 12 hetesen.
2009. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a duphaston az a terhesseg megtartasaban segit nincs koze a tobbi gyogyszerhez szedd nyugodtan.
2009. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ó köszi, Nektek hála fogok tudni aludni.

"csak" a terhesség megtartása végett szedem, inszemem volt és most két petezsákom van. Remélem hoz eredményt és mind a kettő szépen fog fejlődni.

2009. nov. 10. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos azt mondta ,hogy a duphastonbol 1 szemet szedjek naponta, nem sok a napi 3 szori alkalom? végül is hormon tartalmú tabletta. Az Elevitet én is szedem, de a folsavat abba hagytam, mert az Elevitben megvan a szukseges mg.Orvosom szerint nem kell túlzásba vinni a vitamint sem
2009. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó 14 hetes kismama
2009. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem sok a nApi 3 alkalom,kinek menniyre van szüksége.Én is 3*1el kezdtem,aztán pici vérzés miatt reggel este 1-1 et délben 2 kellett szednem,igy lett napi4.leszokáskor meg csökkenteni kellett,előbb napi 3at,aztán 2 végül 1 szemet kellett szedni.13km
2009. nov. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!