Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Margit kórházban a 18. heti...

A Margit kórházban a 18. heti genetikai uh-t orvos vagy szonográfus csinálja?

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyek majd és remélem orvos csinálja és el is mondja, hogy mit lát. Azért kérdezem, mert olvastam már itt olyat, hogy nem mondták el a kismamának, hogy van-e baj, hanem azt mondták, hogy az orvosa majd elmondja.
2009. nov. 11. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

szonográfus csinálja. Az nagyobb gond, ha nődoki csinálja, mert az UH egy külön szakma, sokkal jobban ért hozzá a szonográfus. Egyébként a Margitban egy vérprofi nő van, és nagyon korrekt, végig fogja mondani, hogy most mit látsz, mi micsoda, és ha valami gubanc van, fogja mondani, hogy azonnal menj dokihoz!

37h km:)

2009. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Én voltam 12. héten 4D genetikai ultrahangon és akkor azt mondták, hogy ezt orvos csinálja, mert ő látja és tudja jobban, ha valami gond van. A babamozit csinálja szonográfus.

Remélem, hogy tényleg igazad van. Meg kellett volna kérdeznem az orvosomat, de ezért nem fogom már őt felhívni. Utána ugyis megyek hozzá.

2009. nov. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!