Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiknek engedtétek meg, hogy...

Kiknek engedtétek meg, hogy megfogják a pocakotokat, és baba kiknek reagált az érintésre?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Csak az apjának. Rugdosott.
2013. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ferjemnek, tesomnak, szuleimnek, anyosomnak, sogornomnek ( egyszerre vartunk babat) nem voltam ra hepcias h ki nyulhat hozza :-). Persze idegeneknek nem hagytam csak akik nagyon kozel allnak hozzam :-)

Reagalni mikor kinek. Apanak ugye tobbszor mert mindig mellettem volt a tobbieknek h volt kedve a lanyomnak. Nem volt vmi szegyenlos nem banta :-)

Es ez most is igy van akarki szol hozza telipofibol vigyorog mindenkinek nagyon baratsagos remelem igy is marad 8 honapos :-)

2013. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem és a két nagymama ért a pocakomhoz, más nem. Rúgni csak a férjem kezét rúgta meg.
2013. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Utálom ha idegenek hozzám érnek, attól, hogy terhes vagyok az még az én hasam. a férjem és a fiam szokta simizni, sokszor rugdos olyankor :)
2013. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Én legszívesebben csak a páromnak engedném meg, de boldog-boldogtalan engedély nélkül tapizza. Nekem meg nincs szívem azt mondani, hogy ez kellemetlen nekem. Szerintem a születése után ugyanígy fogják fogdozni a picit is, szóval jobb ha hozzászokok:-)
2013. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is párom,öcsém meg barátnők fogdossák. Igaz volt egyszer egy fesztivál itt nálunk,találkoztunk egy igen csak ittas ismerőssel aki meg is puszilta a hasam,na az már annyira nem tetszett,de nem álltam le veszekedni,rosszat nem akart :)
2013. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gabszem ***** válasza:
100%
én bárkinek aki meg akarta fogni, barátok, családtagok, kollégák. Egyáltalán nem zavart, büszke voltam rá. Apa érintésére kezdett mindig mocorogni.
2013. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én is valahogy úgy vagyok vele, mint az 5. válaszoló...ha kérdeznek is, kb úgy, hogy mire a kérdés végére ér, már tapogat is, főleg kolléganők.


Reagálni igazából csak apának szokott, viszont neki kivétel nélkül mindig! Ha beszél hozzá, vagy simogatja, mindig visszarúg neki egy kedveset. :)


26+5 hkm

2013. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Egyszer én is megfogtam egy idegen terhes lány hasát, nagyon izgató volt. A kicsi mocorgott is.
2013. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor a párom megfogja, megsimogatja a pocim az nagyon jól esik és a baba is láthatóan örül. Más érintését annyira nem szeretem, de soha nem szólok rá senkire. Egy olyan nő van, akitől kiráz a hideg és nagyon tapizós, ha látom, hogy próbálkozik, akkor elhúzódom, de nem sokat lehet tenni. Senkit nem fogok leszidni, vagy figyelmeztetni, hiszen csak az örömömben osztoznak, még akkor is, ha nekem ez túl intim.
2014. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!