Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphastont már szedő kismamák!...

Duphastont már szedő kismamák! Éreztétek-e, hogy enyhültek a görcsök a tabletta hatására? Vagy mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Görcsölgetésre írták fel. Reggeli ébredéskor még érzem jobban a görcsölést, de ha beveszem a magneb6-ot már jó is. Este pedig már csak valamit érzek, arra már nem vennék be magneb6-ot.
2013. okt. 17. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! Én is szedem a Duphastont 3x1-ben és kapok 3x3 Utrogestant is (lombikbabám van, volt kis barnázgatás és görcsölés, és februárban missed ab. ezért kapok ilyen nagy dózist most) szóval nekem is ahogy az utrogestan mellé elindították a Duphastont fokozatosan enyhültek a görcsök, hála a barnázás is elmúlt, de azért én is szedem a magne b6ot 3x1-ben. Remélem minden rendben is lesz a továbbiakban. Boldog babavárást:)
2013. okt. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!