Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematomával miért tilos a...

Hematomával miért tilos a házas élet?

Figyelt kérdés
minden tilos? Az orgazmus miatt?
2013. okt. 23. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orgazmus közben oxitocin termelődik, ami összehúzza a méhizomzatot. Nekem is volt haematomam a hatodik héten. Most 23 hetes vagyok és kibírtuk eddig is :-) Ti is kibírjátok. :-) minden jót!
2013. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg gondolom a fizikai behatás miatt is. Ha elpattan a vérömleny,viheti magával a magzatot is. Nemcsak a házasélet mellőzését szokták ilyenkor javasolni, hanem azt, hogy kímélje magát a kismama. A szex pedig komoly fizikai munka :)
2013. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem 4 hete nem lehet majd megőrülök aludni sem merek mert àlmomba is sikerül összehozni, kialvatlan vagyok.
2013. okt. 23. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:
azért álmodban szabad...
2013. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehàt akklr is összehúzódik mèh,nem?
2013. okt. 23. 10:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Haematomával még hajolgatni sem szabad,sőt rengeteget kellene pihenni ágyban,nemhogy szexelni,már csak a fizikai megterhelés miatt is és persze az orgazmus közbeni méhösszehúzódás miatt is!

Álmodban nem tudsz vele mit kezdeni,nekem is ez volt a gond,haematomával mi nem szxeltünk,de álmomban volt orgazmusom.Először csak akkor,ha véletlen a két lábam közé vettem a takarót,aztán már erre is odafigyeltem,de már enélkül is volt,de nem lett semmi baj!Ha nem görcsöl és nem vérzik utána ,akkor nem történt baj! De ne szexelj így!

2013. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!