Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek marad a baba vagy...

Szerintetek marad a baba vagy elmegy?

Figyelt kérdés
múlthét szombaton teszteltem pozit nem várt után 3 nappal, szeptember végén voltam a dokimnál azt mondta hogy van a jobb petefészkembe egy 14mm-es ciszta. tegnap visszamentem hozzá hogy pozitívat teszteltem nézzük már meg hogy mi mivan, azt mondta hogy ez 100% terhesség (hüvelyi és hasi ultrahangon) és hogy a ciszta felszívódott és a bal petefészkembe van egy sárgatest, 4-5 hetesnek írta be a babát a kezelési lapomba, elküldött egy vérvételre a HCG 160 volt és azt mondta hogy 2 hetes terhesnek felel meg ez a HCG szint és h elmehet a baba de ez 12 hétig minden nőnél benne van a pakliba aki babár vár, nem tudom mit higgyek :/ jövőhéten csütörtökön megyek megint HCG-t nézni hogy hogy emelkedett. Erdődi Zoltán az orvosom
2013. okt. 25. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szolnokon laksz? :)


Nezd, ha a baba elakar menni, akkor elmegy. Ha ragor solsz, csak rosszabb lesz. Ne foglalkozz vele, mert csak megbolondulsz tole.

2013. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen Szolnokon. miért? nehéz vele nem foglalkozni :(
2013. okt. 25. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy marad-e a baba vagy sem, azt nem tudom megmondani, de azt tudom, hogy Erdődi doki nekem legalábbis mindig elmérte a babám méreteit egy héttel mindig kisebbnek mondta. A második uh -nál már nem is foglalkoztam vele, meg amúgy sem egy szimpatikus, és empatikus figura. Szerencsére nem ő a dokim, csak két uh-on voltam nála.Inkább keresnék egy másik orvost.
2013. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden terhességbe meg van a vetélés kockázata.Sajnos én már 2 vagyok túl.De most is azt vallom,hogy ha az ember stresszel,nagyobb az esélye.Örülj,hogy babát vársz és nyugodtan kezeld az új helyzetet.
2013. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a dokit csak ugy hívő., bovy Dr.Mengele...

Szerencsere nem sokszor kellett vele találkoznom (volt fogadott dokim), de amikor az o kezei közé "kerultem" mindig oltári nagy baromságokat mondott.

12 hetesen, szivkimaradassal (papírom van róla) elakart küldeni terheléses ekg-ra.

De volt meg 1-2 "ertelmes" beszolasa. Mint pl.verszegenyen miert szedek napi 3* vasat?!

Mai napig nehez élni nem, hogy o lediplomazott es valaki a kezébe adta.

2013. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Mai napig nem ertem..
2013. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat. jövőhéten másik orvost keresek :)
2013. okt. 25. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!