Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha enyhén görcsölök (tényleg...

Ha enyhén görcsölök (tényleg épphogy), viszont keményedéseim vannak, kb. 8 percenként az is joslófájás? 37hetes vagyok.

Figyelt kérdés
ha ezek a keményedések 5percesekre szűkülnének az a szülés kezdete lenne?vagy az kötelezően erős ,fájdalmas görccsel jár?
2008. júl. 7. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam három nappal ezelőtt volt ilyen keményedés hajnalban, de 5 percenként és minimális mensi szerű görccsel járt. 1 órán keresztül tartott, de utána elmúlt. Akkor is front volt, valószínűleg ennek tudható be. Az első babámnál nem voltak ilyen joslófájásaim, viszont a magzatvízelfolyás után azonnal 5 perces fájásaim voltak, de azok erősek voltak. Ha 1 órán túl is tart a rendszeres keményedés, akkor érdemes lenne megkérdezni az orvosodat, vagy a kórházat felhívni, hogy mi a teendő.

Boldog hátralévő időt a szülésig.

37 hetes 4 napos kismama

2008. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi.

két óra hosszát mértem, nem csökkent 5percesekre, elmentem aludni( azt olvastam joslófájásoknál el tud aludni az ember, az igazinál nem , hát én eltudtam aludni.)ma beszéltem a dokimmal, készülődik a méhem, ez is ha csak keményedés van, josló, és ha olyan intenzív és 5percenként jön, irány a kórház.

ma is keményedek, de most nem mérem, elég rendszertelen.persze bitos a frontok is kjihatással vannak ránk.

neked is hasonló jókat kívánok.

2008. júl. 8. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálo ka szüléshez
2021. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!