Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit szólnátok ahhoz, hogy...

Ti mit szólnátok ahhoz, hogy azok a nők, akik a saját hülyeségük miatt mennek abortuszra ne kaphassanak fájdalom csillapítót?

Figyelt kérdés
Valamelyik fórumon olvastam egy ilyen felvetést, és érdekelne több ember véleménye is.
2013. okt. 29. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
:D
2013. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy baromsag.

Nyilvan egy felsobb birosag dontene el, hogy a no hulyesege volt-e, vagy sem.

Ha meg nem, akkor a ferfinek vagnak le a f*tymajat, mi?

Az emberek hulyek.

2013. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolom, hogy senkinek nincs joga ítélkezni a másik felett. Nem volt és az életben nem is lesz abortuszom, mert nem tudom elképzelni, hogy meg tudnám tenni, nem ezért mondom. De az is emberi tulajdonság, hogy hibázunk. Szánalmasnak tartom azokat az embereket, akik úgy gondolják, hogy joguk van ítélkezni és szándékosan bántani másokat, csak mert soha nem voltak abban a helyzetben és úgy érzik, hogy ők ettől jobbak, értékesebbek.
2013. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Azt hogy mindenki hibázhat és hozhat rossz döntést. S azt hogy nem vagyunk barbárok ez pedig nem a középkor ahol csak úgy műtűnk. S egy ilyen műtétet amúgy is altatásban végeznek. Szóval nem vagyok abortusz párti de nem értek egyet az ötlettel. Főleg azért mert az abortusz akárhogy nézzük de a nő szabad döntése és nem bűncselekmény.
2013. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet az abortusszal, sőt ellenzem, de hogy megkínozzák emiatt a döntése miatt a nőt, azt mégjobban elítélném!!! Amúgy akkor a pasi sem maradhatna ki a bűntetésből . :-)
2013. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.

Hgy döntöd el mikor a nő hülyesége,mikor véletlen?

(nem volt abortuszom,de becsúszott terhességem igen,egy másik gyógyszertől,ami elvileg nem hat a fogamzásgátlóra,gyakorltilag igen.Spontán vetéltem el, a terhesség is vetéléskor derült ki.De ha nem megy el magától,és abortuszra akartam volna menni,akkor az én hülyeségem,hogy a betegtájékoztatón nincs rajta fontos infó?)

2013. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Egy újabb ostobaság, semmi más.
2013. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy a nő saját hülyesége??? Én ezt nem bírom értelmezni. Nem csak a nő volt ott, a pasinak akkor mi a büntetése? De egyébként is hülyeség, nem is találok rá szavakat, mekkora ökörség, hogy juthat bárkinek is eszébe ilyesmi :)


Mindezt gondolom úgy, hogy nem pártolom az abortuszt....

2013. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Ökörségnek tartom,inkább azt támogatnám,hogy csak bizonyos feltételekkel lehessen abortuszra menni,nem csak úgy kényelmetlenségből.
2013. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Én inkább azt csinálnám, hogy jobban meggondolják a döntésüket, hogy előtte meg kelljen nézniük egy abortált magzatot. De ne csak rápillantás, esetleg csukott szemmel odafordulás legyen, hanem pl. ki kelljen rakni a kis testet a darabokból. Valamint az apáknak is részt kellene venniük. Mert ugyebár 2 ember kell a megcsináláshoz is.

Így legalább látnák, hogy az abortusz gyilkosság! És ez nem csak egy üres szlogen.

Ha fekete humorral akarok válaszolni a kérdésre, akkor biztos a szadista magyar szülészektől jön az ötlet (tisztelet a kivételnek), hogy ha már szülésnél nem kínozhatják meg a nőt akkor is szenvedjen. (külföldön szültem az összes gyerekem, és elfogadhatatlannak tartom amit egyesek mo-n művelnek)

A következő az lesz, hogy már abortusznál is borítékot várnak?!

És hogy a végére a kérdésre is válaszoljak: határozottan ellenzem hogy ne kapjanak fájdalomcsillapítót! Egy embert megkínozni nem szabad, csak azért mert erkölcsileg elítélendő amit tesz. Az abortuszt végző orvosokat nem szidják úgy, mint aki emellett dönt. Akkor nekik majd minden ab után levágják egy ujjukat fájdalomcsillapítás nélkül?! Ők jobban megérdemelnék, mondjuk... Elevenen széttépni gyerekeket, és még fizetést is kapnak érte...

2013. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!