Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nagyon be van durranva a...

Ha nagyon be van durranva a visszér, rettenetesen fáj, mi történhet, mit okozhat, mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama
2009. nov. 14. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

engem elküldtek mikor terhes voltam érvizsgálatra.

Téged nem?Kaptam harisnyát amit állandóan kellett hordanom.Nekem is nagyon fájtak és még jöttek újabb visszerek ami ha hamarább elküldtek volna erre a vizsgálatra akkor lehet nem jön ki/32-hetes voltam/.

Amúgy a trombózis veszély miatt kellene megnézetni,de ezt az orvosnak tudnia kéne.

2009. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


1. kompressziós harisnya, mindenképp reggeltől-estig.

2, naturlandos 'inno reuma' krém.bekenni vele fürdés után, mint a kacsazsírt, jó vastagon.

3. doki lehet hogy felír szurit, asszem ezt lehet terhesség alatt is( vérhigító)

4. dentralexet nem ajánlom. Bár mondják hogy azt lehet, de nekem mégis csak gyógyszer...

2009. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és egyből az általános sebészetre menj, nem kell beutaló! ott irják fel a harisnyát is!
2009. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!