Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a jóslófájás és...

Milyen érzés a jóslófájás és a rendes fájás?

Figyelt kérdés
Légyszi ne azt írjátok, hogy olyan, mint a mensi szerű görcs, mert nekem nem szokott akkor görcsölni, így nincs mihez viszonyítanom.
2009. nov. 14. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem a jósló enyhe, görcs szerű érzés volt. Kb.olyan, mint mikor beszorul egy puki, vagy valami megtekeri a hasad. Közben általában keményedett a pocakom, bár nem mindig.

Az igazi élesebb. Bár mondjuk nekem burokrepedéssel és 5 percesekkel indult a szülésem, így nem nagyon tudom milyenek a 20-30 perces enyhébb fájások.Nekem az igazi fájások nem nagyon voltak "mensisek", inkább olyan, mint mikor a dokid megvizsgálja a méhszéjadat. Persze sokkal erősebb.

Remélem tudtam segíteni!

Jó egészséget!

2009. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak az előttem szóló válaszára én annyit írnék, hogy nekem, ha a széltől fáj a hasam, az sokkal kellemetlenebb, mint a mensis görcs, a mensis az valahogy elviselhetőbb, bármennyire görcsöl is. Még nem szültem, ezért érdekel engem is ez a kérdés.

27 hetes

2009. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azért hasonlítottam a szél okozta panaszhoz, mert a kérdező nem szokott görcsölni. Egyébként mindkettőtől jobban fáj a fájás, de igazából nem is lehet pontosan megfogalmazni, hogy milyen érzés.

Nekem pl. nem fájt annyira, pedig kaptam oxitocint és nem kaptam fájdalomcsillapítót, de van, akinek annyira fáj, hogy majd' belehal. Ja, még annyit, hogy általában az igazi fájás sugárzó, derékba és combba.

2009. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves első, ez jó, tetszik a hasonlatod, így, hogy leírtad, azt kell mondanom, hogy tényleg :) Illetve meg is tudnám fordítani, mert ez a hascsikarás szerű jósló után- közben nekem tényleg wc-znam kell... biztos a méhösszehúzódások megbojgatják a beleket :) azért tuti, hogy nem keverem össze, mert egyik jóslós délutánon pont mentem nst-re és kimutatta :)

Még annyit hozzátennék, hogy nekem közben a hüvelyembe sugároz, erős, éles szóró fájdalom, de tényleg elmúlik egy kád meleg víztől :)

viszont pár napja nekem csak a köldököm feletti rész keményedik, alul nem. Lehet ez is jelent valamit...

37h km:)

2009. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!