Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magánorvosod mennyire...

A magánorvosod mennyire figyel/figyelt a súlyodra?

Figyelt kérdés

Én meglepődtem, miután az orvosom kijelentette, hogy összesen 9 kg-ot hízhatok az egész terhességem alatt. Havonta egyet. Punktum!

Másnál is ilyen fontos a súly?


2013. okt. 30. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az enyém nem szólt bele.
2013. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az enyém még egyszer sem kérdezett rá. A védőnő szokott megmérni, de ő sem fűz hozzá semmilyen megjegyzést.

25hkm

2013. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A dokinőm egyáltalán nem foglalkozott vele, bár ránézésre látta gondolom, hogy normálisan hízok.

A védőnőm mért mindig, mondta, hogy megfelelően hízok.

2013. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, hiszen nagyon nem jó ha sokat hízol. Nekem családi gondok miatt sajna nem ment, mert elkezdtema 22. héttől zabálni addig egy dkg-ot nem híztam, utána viszont 20 feljött.
2013. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szülésig valo hizás 12-15 kg-ig normális.
2013. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem érdeklődött. A babával volt elfoglalva, nem a súlyommal. A lelkizést meghagyta a védőnőnek, aki méreget (mást úgy sem csinál).
2013. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az enyém is folyton problémázott ezen. A kismamák a váróban egyezkedtek az asszisztensével, hogy kevesebbet írjon be a mérlegelésnél, mert mit fog szólni az orvos.. Olyan a doki,mint a Grace klinika plasztikai sebésze, folyton a saját szépségével van elfoglalva és arra büszke hogy az ő kismamái nem elhízottak :D Persze mondanom sem kell,én rontottam az átlagát..Nyilván egészségügyileg is fontos lehet egy ponton túl, de éhezni azért nem voltam hajlandó hogy megfeleljek az ideának.
2013. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem érdekelte, pedig már volt túlsúlyom akkor is, amikor teherbe estem...

Egyébként pedig a 9 kg, az elég kevés, mert kb annyi mindennel együtt a baba, főleg ha nagyobb, szóval akkor nem hízhatsz semmit :D Ennél jóval nagyobb határt szoktak még egészségesnek mondani, 12-15 kg körül...

Egyébként ne igazán érdekelne, hogy ennyire punktum kijelenti, majd ahogy sikerül :) Persze nyilván senki sem akar gurulni a végére, úgyhogy odafigyelnék, ahogy oda is figyeltem...

2013. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én rákérdeztem, mert eleve volt egy kis túlsúlyom. Azt mondta nem érdekli, csak akkor foglalkozik vele, ha vizesedés miatt van súlygyarapodás, hogy nem toxémia miatt van-e. Azt mondta, hogy önmagában a hízás semmilyen veszélyt nem jelent, hacsak nem extrém túlysúlyról van szó, de az jóval 100 kg fölött kezdődik.
2013. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Havonta megmért, mindig mondta, hogy ne vegyem le a cipőmet, de én mindig levettem, mondtam, hogy az a pár dkg is számít. :-) Mindig nevetett, hogy mennyire parázok a hízástól, de soha nem mondta, hogy sok vagy kevés lenne, amit híztam.
2013. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!