Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig dolgoztatok...

Hányadik hétig dolgoztatok terhessen?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 10.dik hétben nehezemre esik felkelni munkába, a terhesség nem látszik, de a reggeli rosszullétek és az állandó fáradság, álmosság tönkre tesz :(

Egy nagy bevételü élelmiszerüzlet helyettes vezetője vagyok, félek a decembertöl, a stressztöl, a millio embertöl, az esetleges betegségektöl, a klimától...



2013. okt. 31. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31.
2013. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

25. hétig dolgoztam.

Stresszes ülőmunka volt, napi 1-szer 20 perc szünettel és idáig bírtam. Szinte egész nap fájt a hasam a sok üléstől, mivel személyes ügyfélszolgálat volt, féltem a fertőzésektől is, voltak nagyon durva (üvöltöző, b.unkó) ügyfelek , így kiírattam inkább magam.

2013. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

35. hétig dolgoztam - nyugis ülőmunkát, bár sokszor túlórával. Aztán végül munkából mentem a kórházba hirtelen.

Megértem, ha nem bírod, de kalkuláld bele, hogy általában a 12-13. hét után megszűnik a hányinger, álmosság, szédülés... - persze ez tök egyéni lehet.

2013. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ma töltöttem a 39. hetet, még dolgozom, de már rohadtul nincs kedvem...
2013. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a 38. hétben vagyok, még én is dolgozok, de már nagyon elegem van :) szóval erősen tervezem, hogy most már otthon maradok, de még át kell adnom egy csomó mindent.


Ja, és nekem egyébként nem volt semmi bajom soha, se hányinger, se semmi, és így azért könnyebb

2013. okt. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Utolsó napomon töltöttem a 33. hetet. Nem megterhelő irodai munka, egyedül az volt kicsit megterhelő, hogy összeegyeztessem a vizsgálatokat, és le tudjam dolgozni az óráimat.

Aztán itthon nem tudtam mit kezdeni magammal. Többször eszembe jutott még 1-2 hétig, hogy simán járhattam volna még dolgozni, és kereshettem volna pénzt, olyan semmirekellőnek éreztem kicsit magam (amúgy sem vagyok az a majd a férjem eltart típus, bár meg tudnánk oldani, nem vagyunk kőgazdagok, de viszonylag jól keres). Szerintem következőre 35-36 hétig megpróbálom kihúzni, ha gond nélküli terhesség lesz az is.

Ha helyettes vezető vagy, gondolom neked sem mindegy, hogy a fizetésed kapod, vagy a táppénzt. Pár hét múlva jobban is fogod érezni magad. Szerintem egy kicsit még gondolkodj rajta. Ha amúgy pörgős az életed, ne maradj otthon 7 hónapot a kicsit várva, túl nyugis lenne, lehet hogy bekattansz :)

2013. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1vel 39dik hétig 2dikkal 38dik hetig dolgoztam!
2013. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te érzed! Mindenkinek más a terhessége. Ha úgy gondolod, akkor menj el táppénzre, és ne foglalkozz azzal, hogy Marcsi meg Julcsi végigdolgozta a terhességét.
2013. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39hetesen mèg dolgoztam.Bàr nem kellett bejàrnom sehova mert itthon van egy kis körmös szalonom,tehàt hàzon belûl dolgoztam.Bàr màr a vègèn nehezen fèrtem oda az asztalhoz,òriàsi pocakom volt! :-)
2013. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29 hetes koromig dolgoztam ügyfélszolgálaton, napi 9 óra folyamatos ülés, és bunkó, idegesítő emberek. Más esetben tudom kezelni az ilyen helyzeteket, de akkor nagyon érzékeny voltam. Ha már a magas cén kezdte az ügyfél, akkor vagy elbőgtam magam, vagy én is az ő stílusában válaszoltam (persze egyiket sem szabad, csak higgadtan, mosolyogva, mintha minden rendben lenne, még akkor is, ha már az idegösszeroppanás szélén állok). Legszívesebben már első perctől kiírattam volna magam, mert fizikailag és szellemileg kikészültem, de anyagi oka volt, hogy minél tovább maradjak (akkor vettünk (és egyben felújítottuk) a lakást, és minden ft-ra szükség volt.
2013. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!