Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 éves vagyok, és terhes....

18 éves vagyok, és terhes. Közületek aki ennyi idös és terhes, hogy vagytok? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

Én magamnak oldom meg, nem Édesanyámékon lesz a gyerek.

Ebben a korosztályban aki terhes, ki hanyadik hétnél tart? Mik a tünetei? Mit szokott enni? Milyenek a hétköznapjai? Minden érdekel!



2013. nov. 3. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20 évesen még jó vagyok ide? :D 32 hetes vagyok kislányt várok...tüneteim nincsenek inkább már panaszok, főleg láb és hát fájás + gyomorsav :) sav problémára jó a Rennie meg a teljes kiőrlésű kenyér és próbálok olyat enni amitől nem lesz savam. Hétköznapjaim gyorsan telnek és szerdán megyek tanfolyamra. Baba már úgy mozog mintha ki akarna jönni oldalt főleg ha édeset eszek! :) Párom is nagyon várja már és a nagyszülők is plusz ükmama! :D Mesélj te is!
2013. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igaz, en 21 vagyok, de meg nem vagyok terhes (mar egesz fiatal korom ota akarok babat) jelenleg a megfelelo partnert keresem:D De engem is erdekelne a fiatalok velemenye, tapasztalata, szoval meselj te is:)
2013. nov. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia :) Hany hetes vagy? Suliba jarsz meg? Nekem a tunetem a hanyas, meg gorcsolgetos erzes :)

12 hkm

2013. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19 évesen szültem meg a lányom aki most másfél éves. Akkor voltam a suliban utolsó éves! Párommal nekünk is megvolt minden ami szükséges egy babához. közös lakás, anyagi háttér. most várjuk a másodikat (21 éves vagyok) Szerintem ha van hova vinni a kicsit, és el tudjátok tartani, akkor nem a kor számít...a sulit be tudod fejezni baba mellett is, dolgozni meg nyilván el fogsz menni ha akkora lesz a kicsi, hogy mehet az oviba.
2013. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

En a 14. hetben vagyok :)

Emlekszem a nyaron nagyon gyakran voltam egyutt a parommal... Julius vege fele kellett volna megjonnie, de nem is gondoltunk babara, amikor nem jott meg. Aztan volt egy idoszak hogy egesz heten rosszul voltam... Akkor elmentem dokihoz, es mondta, hogy egy baba van a dologban :) A mai napig rengetegszer vagyok rosszul. A pocakom nekem mar latszik :)

Iskolaba jarok meg, egy heten ketto napot, es dolgozni is. :) Termeszetesen mire a pici nagyobb lesz, visszaallok a munkaba. Utolso eves vagyok az iskolaba :)

2013. nov. 4. 15:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor semmi gond! :)
2013. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En meg fiatalabb is vagyok kicsivel kedves kerdezo. De varjuk a picit, most nem fogok tudni erettsegizni, halasztanom kell.
2013. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gyöngyikee ***** válasza:
Szia :) Én 19éves vagyok és a héten leszek 12hetes. Én sajnos nem zudtam letenni az érettségit mert pont akkor mütöttek cystaval,amibe kiderült hogy nehezen eshetek majd teherbe,nagyon elkeseredtem mert minenem lett volna a baba. De mint utolag kiderült mütétnél ãtfujtàk a petevezetékeim igy könnyen bejött a baba :) augusztusba arra lettem figyelmes hog. Késik a menzeszem és 6tesztem is pozitov lett. A pàrommal együtt élünk nagyon boldogok vagyunk. A szülenk is mellettünk àllnak. Bocsi a kis regényért :) Amugy tüneteim vannak sokat jàrkàlok a hütö felé,fàradékonyabb vagyok,hànyingerem hàlistennek elmult nagyon ritka ha elöjön. Boldog babavàràst :)
2013. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Lenne egy kérdésem Nekem is! Titeket nem szóltak le mások, amiért ilyen fiatalon vállaltátok a babát? Gondolok arra, hogy "gyereknek gyerek" vagy "nem is buliztad ki még magad" esetleg olyan hogy "miből tartod el, azt sem tudod mi a munka?" ??
2013. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Gyöngyikee ***** válasza:
8As. Vagyok :) Nekem csalàdba senki nem mondott semmit egész életembe müteteken estem àt..:S a harmadik Cysta mutétem utàn mondta az orvos hogy nehezen jön majd a baba de be segitett :) igy mindenki mellettem àll megértenek,annyit mndtak h asulit azt fejezzem be,de ez alap dolog mert nem is az a szàndékom hogy ne legyen majd belölem semmi. És igazàbol aki rosszat is mond azokkal nem foglalkozom. :)
2013. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!