Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a babának? Korai...

Lehet baja a babának? Korai terhességkor láz, nátha.

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok és már 2 hete kínlódom, közel 1 hétig hőemelkedéssel vegyes lázzal szenvedtem, azután fojtogató köhögőrohamokkal, most meg ömlik az orromból a sűrű váladék. Gyógyszert szándékosan nem akartam bevenni, 39 fokos láznál vettem be 1 lázcsillapítót (Aspirint, 4 alkalommal). Vajon ilyen korai terhességnél lehet ebből komolyabb gond?

Azért is aggódom, mert egy ismerősöm az első trimeszterben kapott be egy vírust, amitől a kislánya halláskárosultként született.



2013. nov. 4. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
igen lehet baja.irány a háziorvos,és mond neki hogy kismama vagy.olyan gyógyszert fog felírni amit szedhetsz.ha lázadvan akkor lázcsillapítót muszály szedned!!
2013. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vírus önmagában nem baj, a láz viszont sajnos árthat; ezért ne engedd, hogy felszökjön 39 fokra. Panadolt nyugodtan vehetsz be, illetve alkalmazz hűtőfűrdőt. Jobbulást!
2013. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most jól rám ijesztettetek. A lázas részen már túl vagyok, most épp nagyon taknyolok, azon kívül semmi bajom.
2013. nov. 4. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Hűtő fürdőt tudom ajánlani...nem gyógyszer és nagy gyorsan és jól leviszi a lázat!
2013. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!