Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiírt kismamák,...

Decemberre kiírt kismamák, hogy vagytok? Vannak már jósló fájásaitok?

Figyelt kérdés
Nekem már kitágult a külső-belső méhszájam. Kész vagytok a bevásárlással?

2013. nov. 4. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Mikorra vagy kiírva?

Honnan tudod h. kitágult a méhszájad?

Mi dec.24-ére vagyunk kíírva, már a nagyobb dolgok megvannak, babakocsi, kiságy, pelenkázó, de még a kórházi csomag sem nekem sem a babának nincs kész. Meg még sok minden apró dolog kell még.

2013. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csütörtökön voltam dokinál a méhszájam 2111 akkor kérdeztem meg tőle mit jelent és mondta kívül belül nyitva vagyok. Szombaton távozott a nyákdugó, de lehet csak egy része és az óta szúrkálódik. Tulajdonkép megvan már minden. Tegnap rendeltük meg a babakocsit az volt az utolsó a sorban.
2013. nov. 4. 12:07
 3/8 A kérdező kommentje:
december 12-re vagyok kiírva
2013. nov. 4. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én november 29-re vagyok kiírva, az már majdnem december, maradhatok? :-) De valószínűleg programozott császár lesz, november 22-én, ha a baba addig is kibírja. Nekem kisebb jóslóim vannak, napi 1-3, kb. időjárástól függően. Külső méhszájam kicsit nyitott, a többi zárt volt még múlt héten. Kislányom sokat mocorog és naponta kb. 3x csuklik, ami nekem nagyon ijesztő. 34. hét végén vásároltunk meg mindent, már csak apróságok (lepedő, vízhőmérő, mérleg) kell, de utolsó kettőt kölcsön kapjuk. Nyákdugónak nálam még nyoma sincs, jobb lábfejem kicsit vizesedik, de ezen kívül nincs rossz közérzetem, és csak a múlt hét óta nem dolgozom.
2013. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én dec. 21-re vagyok kiírva,nekem is kinyilt a külső-belső méhszáj,de nekem feküdnöm kell egész nap már kb 4 hete.Harmadik babó lesz, két lány után egy legény, aki 2 héttel nagyobb az uh szerint, a számított koránál.Eléggé paráztat is a dolog, mert a 2. szülésemnél a lányka 3600g volt, és nem volt semmi a dolog, a fiúcska meg valószínű nagyobb lesz. :S azért már nagyon várom...Nevek megvannak?
2013. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nálam még nagyon kezdetleges az előkészület,de folyamatban van.
2013. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem is 2 héttel előrehoz az ultrahang. Magnéziumot szedek már az elejétől 3x3 kell már szednem 2 hete. Szígorú ágynyugalmat rendeltek el nálam is, mert a harmadik babánk lesz. Múlt héten voltam orvosnál ő mondta nem viszem végig sőt! A lányom 37. hétre 3700 grammal született a fiam 38 hétre 3900 grammal. Most utóljára 28 hetesen csináltak ultrahangot akkor a picikém 1500 gramm volt:) Jó egészséget kívánok mindenkinek és boldog babavárást nem utolsó sorban könnyű szülést! :)
2013. nov. 4. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Viszont!
2013. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!