Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Voltam...

6 hetes terhes vagyok. Voltam szoláriumban és a hajam is befestettem, mert még nem tudtam terhességemről. Árthattam evvel a babának?

Figyelt kérdés
2007. okt. 4. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj!Nem ártottál neki semmit!Kb. 3 hónapig nincs közvetlen összeköttetésben az embrió (baba) az anyával!De most hogy tudod, azért hagydd fel a szolit!Gratula!Sok sikert!
2007. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ártottál a babádnak.A harmadik hónap után a hajadat is festheted nyugodtan!
2007. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A babának biztosan nem ártottál, bár a szolitól előfordulhat, hogy kialakulnak foltok a bőrödön (nem kell pánikba esni, ezek idővel elhalványodnak). A hajfestéstől sem lesz baja, de ezzel tényleg várd meg legközelebb az első trimeszter végét.
2007. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 hetes vagyok és éppen ma fogok hajat festeni. Szerintem ha nem lélegezzük be a festé szagát nem lehet semmi gond.
2007. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!