Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen már késő 4d ultraha...

34 hetesen már késő 4d ultrahangra menni? Volt valaki a Cleopatra 4d uh-n Bp-en a Szondi utcában? Milyenek?

Figyelt kérdés
Azt mondja a védőnő, hogy már túl nagy a baba ilyenkor, és már nem érdemes, viszont mi csak most tudtuk megoldani...fog látszódni rendesen ?
2013. nov. 5. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt szokták javasolni, hogy a 28. hét környéken a legjobb menni. Egyszerre az egész babát már nem látjátok, de a pofikája még kivehető lesz :-)Gondolom úgy is az érdekel titeket is :-)
2013. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Cleopátrában voltam 25 hetesen. Már ekkor sem fért rá egyben a képernyőre, de lehetett látni. 34 hetesen is fogod látni, sőt akkor már olyan az arca, mint amikor megszületik (eléggé pufók már), viszont, ekkorra már fejjel lefeké fordul és könnyebben el tudja bújtatni az arcát. Nekem jó tapasztalataim vannak a Cleopátrában. Kedvesek, az elejétől a végéig rögzítik a vizsgálatot szívhaggal, aláfestő zenével. Ez kb 20 perc. A biometriai adatok is megjelennek a felvételen egy táblázatban, de írnak leletet is. Mident alaposan átnéztek, még a talpa hosszát is megmérték. A végén DVD-t és egy nyomtatott képet kaptunk a lelet mellé.
2013. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már nem látszik egészben a baba, de kb. olyan arca van ekkorra már, mint amikor megszületik :)


Mi is későn mentünk már viszonylag - 30. héten - de én nagyon élveztem, meg az apja is. naná, hogy első baba :))

2013. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!