Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert oszulok a terhesseg...

Miert oszulok a terhesseg alatt? Elotte egy szal osz hajam sem volt de a terhesseg alatt sok kijott. Miert? Mas is volt igy?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

én is növesztettem pár ősz hajszálat, de én a baba születése után, egészen a 2. hónapig. de aztán elmúlt az őszülés... nem tudom, miért volt ez így, lehet, hogy az aggódással azért összefüggésbe tudnám hozni :)

nem lehet, hogy te is aggodalmaskodsz egy kicsit? :)


(amúgy meg 35,5 éves vagyok, és festetlen a hajam, szóval aztán lehet, hogy már kijárt nekem már egy kis őszülés :)

2013. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elso terhessegnel 31 voltam. Most 35 vagyok es megint terhes, 4 honapos, es eszrveszem hogy megint jonnek az osz hajszalalak! A ket terhesskozt viszont egy szal se jot ki! En ugy erzem nem aggodom, nincs miert minden normalis.
2013. nov. 5. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kijött egy pár szál az első terhességemnél én 23 voltam,most a második babánál egy szál sem jött,nem tudom mitől lehet,aztán el is tűnt
2013. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!