Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még remény, hogy lesz baba?

Van még remény, hogy lesz baba?

Figyelt kérdés
Ma voltam Uh-n, október 8-ra nem vártam. Azóta már többször voltam Uh-n, eddig minden rendben volt 2 hete már azt írták rá hogy 8*10mm-es petezsák, embrió sejthető. Ma viszont még mindig üresnek látták 21*16mm, mondták, hogy már nagyon régi a gép, de ez engem nem nyugtatott meg. Konzultált két orvos, és azt mondták, hogy péntekre hívjanak vissza, és ha nem lesz semmi műtéttel be kell fejezni.
2013. nov. 5. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Lehet régi a gép, de egy 21x16mm-s petezsákban már látszania kellene az embriónak. Sajnos nagy az esélye, hogy pénteken műtét.
2013. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem nem fejlődött tovább. Inkább a műtétre készülj. Bőven kellene már látniuk az embriót az ultrahangon. Sajnálom :-( Imádkozz azért, hátha csoda történik...
2013. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták...üres, lapos...de nem túl jó a gép....5 éves a csajszim...ja, és magán rendelésre mentem el, hogy megnézzék, mi újság...és bizony semmi baj nem volt....
2013. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én magánrendelésre járok. Az első terhességnél a dokim az ezer éves gépével megállapította, hogy baj van, vagy legalábbis lesz. A kórházi hiperszuper modern gép szerint 5 hetes élő terhességem volt csudiszép petezsákkal. Egy héttel később elvetéltem, vagyis a dokimnak volt igaza a régebbi géppel. Egy rutinos, jó szaktudású orvosban lehet bízni, akármilyen is a gépe. Ha nem bízol benne, keress fel másik orvost!
2013. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam: 5 hetes helyett 6 hetes. Bocsi, elírtam.
2013. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha okt 8. ára nem vártad akkor nov 8.án leszel még csak 4 hetes. Hogy láthatnának így embriót? Vagy én számolok rosszul?
2013. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te számolsz rosszul! Ha október 8-ra nem várta, akkor az utolsó menzesze szeptember 8 körül volt és innentől számítjuk a terhességet

Szeptember 8 óta eltelt majdnem két hónap, tehát a nyolcadik hét körül van most a kedves kérdező.

2013. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,lehet még reménykedni,mert nekem sem láttak előszőr senkit,de aztán rá kéthétre már jól kivehető volt,hogy van bent valaki. :) És ha két hete 8*10mm-es volt,ma viszont meg 21*16mm-es,akkor,szerintem legalább is csak fejlődik bent valaki,és lehet,hogy télleg csak a gép az elavult.Én mindenesetre elmennék máshova is és megnézetném,nehogy véletlen olyat csináljanak pénteken amire nem is lett volna szükség.legalább is Én személy szerint,nem nyugodnék bele.Remélem,minden jól alakul és Ott lesz a Pocak lakó a pocidban.Írj,majd,hogy mi lett.Szurkolok!!!!
2013. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!