Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok (3....

30 hetes terhes vagyok (3. gyerek). Elviselhetetlen hátfájás gyötör, akadályoz a mindennapi teendőimben. Néha az ájulás környékez. Tehetek valamit ellene?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet ,h túl sok rajtad a teher, nem? Próbálj lazítani, de ha ennyire elviselhetetlen a fájdalom mindenképp kérdezd meg a dokidat, mert nem jó a babánakse ha szenvedsz, meg a tesóknak se.Kitartás és minél előbb lépj, ne szenvedj!!! :)
2013. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sajnos senki nem segít, férjem szerint ez nem betegség, nem nagyon érti miert panaszkodom. Mindenképp megemlítem az orvosnak. Szegény " nagyok" isszák meg a levét, hogy folyton rosszul van az anyukàjuk:(
2013. nov. 5. 17:49
 3/7 anonim válasza:
Ismerős.Én is ilyen helyzetben voltam,csak 10 hetesen kb. volt,h felkelni nem tudtam. Én a Kovács kenőcsöt kaptam rá,használt,de kellett neki 2-3 hét..
2013. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg tudnád mondani, mi az a Kovács krém? Köszönöm előre is!
2013. nov. 5. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Forduljál szakképzett masszőrhöz. A kismamamasszázs még a gyógymasszázsban sem vizsgaanyag, külön kell rátanulni, de van, aki rendelkezik ezzel a tudással. Én is ilyen vagyok, tudok segíteni, ha a közelemben laksz.


Egyébként a szakszerű masszázs a szoptatás időszakában is nagyon sokat számít, hiszen akkor is meglesz minden oka a hátadnak, hogy fájjon. Egyrészt a mellek megnövekedett súlya, másrészt a gyerek emelgetése miatt. (A legtöbben ugye beteszik a gyereket egy mély kiságyba, és annak az oldalfalán áthajolva emelgetik, ami gyakorlatilag bérlet a hátfájáshoz.)


A masszázs egy komplex megközelítés része lehet, természetes és mellékhatások nélküli módszer (ha erre kiképzett ember csinálja, nem gyorstalpalós masszőr), de érdemes másféle módszerekkel párosítani a nagyobb hatés kedvéért.

2013. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Kovács kenőcs egy gyógyszertári készítmény,amit a házi orvosod ír fel. Pár száz forint,és teljesen növényi alapú,semmi káros nincs benne,kismamáknak kiváló fájdalom csillapításra.
2013. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót, mindenképpen feliratom!
2013. nov. 8. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!