Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nézi az Edes életet, ti m...

Aki nézi az Edes életet, ti m it szoltok hozzá hogy a Berki otthagyta a mindenoras barátnojét egy baráti síelés miatt?

Figyelt kérdés
Nálunk a férjem jobban felháborodott mint én :) Nem tudom, tényleg akinek pénze van azt hiszi bármit megtehet? Majd ahogy megszult, rohant is vissza Ausztriába. nektek mi a véleményetek? Tudom, hogy egy fontos kérdés, csak a ti nézetetekre lennék kíváncsi, ugyhogy aki csak leoltani szeretne a kérdés miatt az inkább ne is vegye a fáradságot, koszi
2013. nov. 6. 10:58
 1/6 A kérdező kommentje:
mármint hogy NEM egy fontos kérdés
2013. nov. 6. 10:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az egy műsor, ahol a legtöbb dolog előre meg van írva. Na nem a szülés, de hogy hogyan reagáljon a pasi, az tuti.

Másrészt, nekem nagyon únszimpi az a pasi, és tökre el tudom róla képzelni, hogy ez egy valós szitu!

Esküszöm nem nézem a műsort, csak abból következtettem, amit leírtál.

2013. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát én már valószínű a terhesség alatt ott hagytam volna, mert akkor se viselkedett különbül. De amúgy a viselkedésének nem a pénzhez van köze, attól, hogy valaki gazdag még nem egyenlő azzal, hogy otthagyja a párját, mikor a legnagyobb szüksége volna rá...
2013. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam nézni, másfél hét lett volna még a kiírt időpontig.

Én szerintem nagyon összeillenek, azért a Pamela sem kóser csaj.

Csak azt nem értem hogy pénzért csinálták, vagy a nagyobb ismeretség miatt.

Ja, és szerintem Berki csak a forgatókönyv szerint cselekedett!

2013. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

rettenetesen irritál a pasas, egy igazi bunkó

az én férjem biztosan nem mozdulna el mellőlem, főleg "mindenórás" terhességnél

2013. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A fene tudja, hogy a forgatókönyv szerint cselekedett-e vagy sem. Bár, én nem tudom elképzelni egy párját szerető, féltő, gyermekét váró férfiról, hogy ebbe belemegy.

Az egész terhesség alatt taplóként viselkedett, önző dög, egyszer sem a várandós párja volt a lényeg, hanem ő.

Ez nem a pénz miatt van, ez az ember egy ostoba bunkó.

A férjem, vagy az ismeretségi körünkben lévő férjek egyike sem tette volna ezt, pláne azért nem, mert baráti sítelésre még milliószor lehet menni, de a lánya csak egyszer születik.

2013. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!