Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik Ti mennyit híztatok...

Kismamik Ti mennyit híztatok a 25. hétig és mennyi lett a vége?

Figyelt kérdés
én 170/65 kezdtem,de már +9kg van rajtam.Ugye ez sok?
2013. nov. 7. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nézd meg itt: [link] Nekem addig 6 kiló jött fel, aztán ennyi is maradt a végén, mert terhességi cukrom lett.
2013. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 26 hetes és 9 kg jött fel rám. Én 168/74kg-al kezdtem.
2013. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sok.

Nekem a 12.héten szólt a védőnő,hogy +2 kg az sok,ha így folytatom,nem lesz jó vége.Ezután odafigyeltem,mit eszek ,így most a 22. hétben +3 kg van rajtam,eggyel több,mint a 12.héten.Nem éhezek,nem diétázok,csak beosztom a kaját napi 5-6 étkezésre,nem tömöm magam mindenféle édességgel,nasival,csak néha eszek ezt-azt,és egészséges kajákat eszem.Nem mindig sikerül persze,de azért látszik,hogy hatásos,a baba szépen fejlődik,és én sem gyengültem le.Annyi,hogy igyekszem lecserélni az egészségtelen dolgokat egészségesebbekre.Ha még most elcsíped,szerintem nem fogsz már túl sokat hízni.A baba ilyenkor még nem túl nagy,csak most kezd igazán gyarapodni,nincs,ami indokolja a +9 kilódat.

Figyelj oda az étkezésedre,még ha nem mozogsz is,nem biztos,hogy be kell állni az "elhagyom magam terhesen,mert ilyenkor lehet" nők sorába.Azoknak a legnagyobb amúgy a szája,és ők szokták leszólni legjobban az embert,ha nem tespedt akkorára,mint ők,és nincs úgy elhanyagolva a testük.Mégis,kinek jó az,ha elhízik,aztán emiatt beteg lesz,és kevesebbet fog élni,és kevesebb időt a családjával tölteni,holott egy kis odafigyeléssel megelőzhető lett volna.

Mivel feltetted a kérdést,szerintem érzed te is,hogy ez így nem biztos,hogy jó.

Még nem vagy szerintem elkésve,próbálj tudatosabban táplálkozni!

2013. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3kg plussz volt addig a végén meg 20al fejeztem be sajna.
2013. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok. 2-3 kiló volt akkor rajtam és 13 lett a vége.
2013. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok, mert a végén indul meg igazán a súlygyarapodás.

Nekem a 24. hétig 4 kg mínuszban volt, mert fogytam.

A végén 8 kg jött fel összesen.

2013. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, 1kg jött fel eddig.
2013. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!