Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miota terhes vagyok mindig...

Miota terhes vagyok mindig vannak kisebb depieim, ugy érzem keveset torodnek velem a párom tul sokat dolgozik, én meg egész nap egyedul vagyok. Normális ez?

Figyelt kérdés
2007. okt. 4. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség során egyes nőknél gyakoriak a hangulatváltozások. Ez természetes. Összeköthetőek a hormonális változásokkal, valamint a fáradékonysággal, ami ingerültséget, kedvetlenséget vállthat ki. Próbáldd magad lekötni hasznos dolgokkal.
2007. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is gyakran érzem elhanyagolva magam, de én beszéltem vele.Sőt nálunk még anyós is tartott neki kiselőadást, hogy ilyenkor több tőrődésre van szükségem.Azóta próbál odafigyelni.Próbáld őt is megérteni, ő nem érzi azokat a változásokat amiket te.Szervezz egy hosszú hétvégét ahol ne a baba egyen a téma hanem egymással foglalkozzatok.Hátha ez segít..

2007. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális.

Én mégcsak terhes vagyok, mégis egyfolytában ezt érzem.

2007. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,

Teljesen normális. Beszélj a pároddal, hogy kicsit több törődésre van szükséged, remélhetőleg megérti. Leginkább próbálj minden "hülye" gondolatot elhesegetni magadtól, mert ha túlkombinálod a dolgokat és elkeseredsz azzal sokat ártassz magadnak és a bébinek is. Biztos lehetsz benne, hogy mindenki ugyan úgyszeret mint eddig, és a babát is annyira várják mint te. Én is sokszor elpityeregtem magam, de ez teljesen normális és csak egy terhes nő, vagy anyuka értheti meg, hogy ez miért van így. :))) Fel a fejjel, nem lesz ez így mindíg. Örülj a babának, beszélj hozzá sokat, hidd el jobb lesz. Sok sikert.

2007. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez a helyzet én 2-3 naponta tuti elsírom magam bármin de ezt a terhesség váltja ki ráadásul néha ok nélkül ideges vagyok.Nyugi nem vagy egyedül
2007. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!